’15 Temmuz, Türkiye’nin daima özgür bir ülke olacağını gösterdi’

‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ dolayısıyla bir açıklama yapan Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Küçükoğlu, “Toplumumuzun demokrasi mücadelesinden güçlenerek çıktığı 15 Temmuz, Türkiye’nin daima özgür ve demokratik bir ülke olarak kalacağını tüm dünyaya gösterdi” dedi.

İnşaat malzemeleri sektörünün çatı kuruluşu Türkiye İMSAD (İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Küçükoğlu, ‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ dolayısıyla yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“15 Temmuz, yakın tarihimizin dönüm noktalarından biri”

“Ülkemizin bütün kesimlerinin cumhuriyetimize, demokrasimize sahip çıkarak önemli bir sınav verdiği 15 Temmuz, yakın tarihimizin dönüm noktalarından biri oldu.

Bugün 15 Temmuz’un dördüncü yıldönümünde, darbe girişimine karşı mücadele verirken yaşamını yitiren demokrasi şehitlerimizi bir kez daha saygı ve rahmetle anıyor, kahraman gazilerimize minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. Toplumumuzun demokrasi mücadelesinden güçlenerek çıktığı 15 Temmuz, Türkiye’nin daima özgür ve demokratik bir ülke olacağını tüm dünyaya gösterdi.

“Özgür bir Türkiye için daha çok üretmeye devam”

Millet olarak ortak bir bilinçle, el ele vererek aşamayacağımız hiçbir zorluk olmadığına yürekten inanıyoruz. Biz Türkiye inşaat malzemesi sanayicileri olarak, daha güçlü bir ekonomiye ve refaha sahip özgür bir Türkiye için daha çok üretmeye ve küresel pazarda büyümeye devam edeceğiz.”

Bunları da beğenebilirsin