5 Levent nerede?

5 Levent nerede? 5 Levent’e nasıl gidilir? 5 Levent ulaşım ve iletişim bilgileri neler? 5 Levent nereye yapılıyor? 5 Levent projesi nerede? 5 Levent nereye konumlandırıldı? İşte 5 Levent konum ve ulaşım bilgileri…

5 Levent nerede? Merkezi konumuyla dikkat çeken ve TEM otoyolu üzerinde, Alibeyköy Kavşağı’nda inşa edilen 5. Levent, İstanbul’un iş merkezi Levent ve Maslak’a 7 km mesafede bulunuyor. Şehrin ana arterlerine kolayca erişim imkânı sunan 5. Levent, mevcut ve planlanan dev ulaşım projelerinin de kesişim noktasında yer alıyor. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 9 km, Boğaziçi Köprüsü’ne 12 km mesafede olan 5. Levent’ten havaalanlarına da kolayca ulaşmak mümkün. Atatürk Havalimanı’na 22 km uzaklıkta olan 5. Levent’in, 2017’de hizmete girmesi beklenen 3. havalimanına uzaklığı ise 32 km.

5. LEVENT KONUT FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYIN!

5. Levent, metro hatlarına olan yakınlığıyla da sakinlerine kolay ulaşım imkanı sağlayacak. Yakın gelecekte hayata geçirilecek Mecidiyeköy-Mahmutbey, İstinye-Seyrantepe-Akşemsettin, Levent-Sanayi Mahallesi-Akşemsettin, Gayrettepe-3.Havaalanı, Alibeyköy-Eminönü hatlarıyla şehrin her yerine kolaylıkla ve hızla ulaşılabilen, merkezi bir semt niteliğine sahip olacak. 5. Levent, Anadolu yakasına ulaşımı kolaylaştıracak 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli’nin de başlangıç noktasında yer alacak.

5leventneredee

 

5. Levent iletişim

Adres: Fatih Sultan Mehmet Bulvarı, Güzeltepe Mevkii
TEM Alibeyköy Kavşağı, Eyüp / İstanbul

Tel: 0212 600 14 00

Web: www.5levent.com.tr

Bunları da beğenebilirsin