Adres-Deprem Sorgulama sayfası açıldı

Adres-Deprem Sorgulama sayfası nerede? Adresten deprem sorgulama nasıl yapılır? Adres bilgileri ile deprem sorgulama linki nerede? Türkiye deprem haritası üzerinde oturduğumuz semtin deprem bilgilerini nasıl öğreniriz? İşte cevaplar…

Adres-Deprem Sorgulama sayfası açıldı mı? Semt zemininin deprem açısından sağlam olup olmadığı nasıl öğrenilir? Adresten deprem sorgusu nasıl yapılır? Adres-Deprem Sorgu sayfası hangi adreste? Adres-Deprem sorgulama nasıl yapılacak? Ev adresi ile deprem sorgusu yapılır mı?

Adres-Deprem Sorgu sayfası hizmete açıldı. Soyağacı ve miras sorgulamadan sonra Türkiye yenilenen deprem haritası da güncellenerek elektronik ortama aktarıldı.

Adres-Deprem Sorgulama

İstanbul’da oturduğu semtin deprem riskini öğrenmek isteyen vatandaşlar, aşağıdaki adresten koordinat ve adres bilgilerini girerek sorgulama yapabilecek.

UYARI: Sabah saatleri olmasına rağmen vatandaşın yoğun ilgisinden dolayı ilgili internet sayfası zaman zaman açılmıyor ya da harita açılsa da deprem bilgileri haritaya tam olarak yansımıyor.

Adres-Deprem Sorgusu yapmak için aşağıdaki linke tıklayın!

Web: tdth.afad.gov.tr

Bunları da beğenebilirsin