Adres-Deprem Sorgulama sayfası açıldı

Adres-Deprem Sorgulama sayfası nerede? Adresten deprem sorgulama nasıl yapılır? Adres bilgileri ile deprem sorgulama linki nerede? Türkiye deprem haritası üzerinde oturduğumuz semtin deprem bilgilerini nasıl öğreniriz? İşte cevaplar…

Yücel Park

Adres-Deprem Sorgulama sayfası açıldı mı? Semt zemininin deprem açısından sağlam olup olmadığı nasıl öğrenilir? Adresten deprem sorgusu nasıl yapılır? Adres-Deprem Sorgu sayfası hangi adreste? Adres-Deprem sorgulama nasıl yapılacak? Ev adresi ile deprem sorgusu yapılır mı?

Adres-Deprem Sorgu sayfası hizmete açıldı. Soyağacı ve miras sorgulamadan sonra Türkiye yenilenen deprem haritası da güncellenerek elektronik ortama aktarıldı.

Adres-Deprem Sorgulama

İstanbul’da oturduğu semtin deprem riskini öğrenmek isteyen vatandaşlar, aşağıdaki adresten koordinat ve adres bilgilerini girerek sorgulama yapabilecek.

UYARI: Sabah saatleri olmasına rağmen vatandaşın yoğun ilgisinden dolayı ilgili internet sayfası zaman zaman açılmıyor ya da harita açılsa da deprem bilgileri haritaya tam olarak yansımıyor.

Adres-Deprem Sorgusu yapmak için aşağıdaki linke tıklayın!

Web: tdth.afad.gov.tr

Bunları da beğenebilirsin