Ağaoğlu Bodrum projesi nerede?

Ağaoğlu Bodrum projesi nerede hayata geçiriliyor? Ağaoğlu Bodrum nerede? Ağaoğlu Bodrum projesi kaç metrekare alanda? Ağaoğlu Bodrum neresi? Ağaoğlu Bodrum projesi ne zaman satışa çıkacak? İşte Ağaoğlu Bodrum projesinden ilk detaylar...

Ağaoğlu Bodrum projesi nerede inşa ediliyor? Ağaoğlu Bodrum nerede? Bodrum Ağaoğlu projesi nerede hayata geçiriliyor? Ağaoğlu Bodrum projesi kaç metrekare alanda? Ağaoğlu Bodrum nerede? Ağaoğlu Bodrum projesi ne zaman satışa çıkacak? İşte cevaplar…

Ağaoğlu Bodrum projesi açıklandı… 

Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, Ağaoğlu Bodrum projesine dair ilk detayları açıkladı. Dün Ortaköy’deki evinde bir basın açıklaması yapan Ali Ağaoğlu, Bodrum projesinden ön bilgileri paylaştı. İşte Ağaoğlu’nun açıklamalarından Ağaoğlu Bodrum projesi hakkında ilk bilgiler…

Ağaoğlu Bodrum projesi nasıl bir proje olacak?

Ali Ağaoğlu, Bodrum projesiyle ilgili konuşmasında Muğla’nın Bodrum İlçesi’nin zaman içinde ‘Küçük İstanbul’ haline geldiğini belirterek, “Biz Bodrum’un eski ve nostaljik halini yaşatmayı hedefliyoruz. Elbette günün ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde: Kreşten okula kadar hem yaşayıp hem çalışılacak bir yer olacak. Bodrum’un eksiğini tamamlayacak bir yaşam alanı kazandıracağız” dedi.

Ağaoğlu Bodrum projesi ne kadar büyük?

 

Ağaoğlu Bodrum projesi, toplam 12 milyon metrekare alana sahip olacak. İçinde milyonlarca ağacın yetiştiği, belki de Avrupa’nın en büyük botanik parkı olacak.

Ağaoğlu Bodrum projesi pahalı mı?

Ali Ağaoğlu’nun “Herkes Bodrum’da ev sahibi olacak” dediği Ağaoğlu Bodrum projesinde erişilebilir konutlar olacak. B Grubu olarak da adlandırılan ‘beyaz yakalı’, ‘İstanbul’dan sıkılmış’ kitlenin hedef alındığı Ağaoğlu Bodrum projesinde fiyatlar TL üzerinden açıklanacak. Ağaoğlu, TL ile satış hakkında şunu söyledi: “Bu proje ağırlıklı yurt dışına pazarlama yapmak içindi ama artık Bodrum’a yerli talebin arttığını gördük”.

Ağaoğlu Bodrum projesinin maliyeti ve hasılat beklentisi

Ali Ağaoğlu, “Yaz-kış yaşam” fikriyle ortaya çıkan projenin 5 bin dönümlük ilk etabının yatırım bedelinin 3 milyar, toplamda ise 8 milyar lira olacağını söyledi. Açıklamaya göre ilk etapta 12 milyar, toplamda 20 milyar lira hasılat bekleniyor.

Ağaoğlu Bodrum projesi ne zaman satışa çıkacak?

Ağaoğlu Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, Bodrum projesi için 2019’un ilk yarısında lansman yapacaklarını ifade ederek, projenin 2019’da satışa çıkacağının açıklamasını yapmış oldu.

Ağaoğlu Bodrum projesi nerede?

Ağaoğlu Bodrum projesi, Bodrum’da Bodrum Milas havalimanına 5 kilometre mesafede hayata geçirilecek.

imarpanosu.com

Bunları da beğenebilirsin