Ağaoğlu Finans Merkezi satışa çıktı

Ağaoğlu Finans Merkezi projesinde bulunan rezidans bloğu bugün satışa sunuldu. Ağaoğlu Finans Merkezi projesinde daire fiyatları lansmana özel 578 bin TL’den başlıyor. İşte Ağaoğlu Finans Merkezi fiyatları…

Ağaoğlu, İstanbul Finans Merkezi’ndeki projesinin konutlardan oluşan rezidans bloğunu bugün satışa sundu.

Hürriyet Projeland‘dan Nagihan Arat‘ın haberine göre; Ağaoğlu bu projeyi vatandaşa “30.000 finansçı, bankacı, uzmanın ve bizim bir bildiğimiz var” sloganıyla duyurdu. Merakla beklenen Ağaoğlu Finans Merkezi fiyatları da açıklanmış oldu.

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nde 115 bin metrekarelik arsaya inşa edilen projede 319 konut ve 977 adet ofis yer alıyor. Toplam bağımsız bölüm sayısı 1448.

Emlak Konut GYO güvencesiyle yaşama geçecek olan projede daire teslimleri 30 ay sonra yapılacak. Projede stüdyo, 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Ağaoğlu Finans Merkezi fiyatları ne kadar?

Ağaoğlu Finans Merkezi rezidans projesinde tek bir stüdyo daire var. 52 metrekarelik bu daire 7. Katta yer alıyor. Liste fiyatı 697 bin TL. Ancak projede yüzde 15 lansman indirimi sunuluyor ve bu indirime göre stüdyo dairenin fiyatı 592 bin TL’ye iniyor.

Projede banka kredili, nakit ya da faizsiz taksitle ödeme seçenekleri sunuluyor. Yüzde 25 peşin ödendiğinde kalan miktar 24 ay faizsiz vadelendiriliyor. Bu ödeme tipine göre stüdyo daire için ayda 18 bin 500 TL taksit ödeniyor.

36 ay sıfır faizli ödeme sisteminde ise yüzde 50 peşinat ödeniyor. Kalan miktar 36 ay vadelendirildiğinde aylık taksitler stüdyo dairede 8 bin 200 TL’den başlıyor.

Ağaoğlu Finans Merkezi fiyatları 1+1 dairelerde ise 680 bin TL’den başlıyor. 59 metrekarelik bu dairelerin lansmana özel fiyatı ise 578 bin TL.

Ağaoğlu Finans Merkezi projesinde metroya direkt bağlantı mevcut. Aynı zamanda proje bağlantı yollarının tam kesişiminde yer alıyor.

Hürriyet Projeland

Bunları da beğenebilirsin