Ağustos ayının kampanyalı konut projeleri!

Yaz aylarında vatandaşların konut arayışı hızla devam ediyor. İnşaat firmalarının düzenlediği kampanyalardan faydalanmak isteyen vatandaşlar, kampanyalı konut projeleri arasından bir seçim yapmak istiyor. Bu yazımızda sizlerle Ağustos 2018 kampanyalı konut projelerini paylaşacağız.

Kampanyalı konut projeleri Ağustos 2018’de farklı alternatifler sunuyor. Onlarca projede çeşitli kampanyalar bulunuyor ve vatandaşlar kampanyalı konut projeleri bulabilmek için birçok sayfa ziyaret ediyor. Biz bu yazımızda sizlerle toplu olarak kampanyalı konut projelerini paylaşacağız.

İşte Ağustos 2018 kampanyalı konut projeleri:

Seven Four Life Acıbadem

Seven Four Life Acıbadem projesinde sıfır aidat, ısınma bedava ve ücretsiz sosyal alan imkanı bulunuyor.

Mesa Orman

Şehrin merkezinde ormanın sesini dinleyebileceğiniz bir proje olan Mesa Orman projesinde lansmana özel kampanya devam ediyor. Projeden daire sahibi olmak isterseniz lansmana özel 60 ay 0 faiz fırsatından yararlanabilirsiniz.

Versus Dragos

Versus Dragos projesinde daire fiyatları 523 bin TL’den başlıyor, 2 milyon 175 bin TL’ye kadar yükseliyor. Projeland’den aldığımız verilere göre, Versus Dragos’un metrekare birim fiyatı 6 bin 349 TL.

Mod Bahçelievler

Mod Bahçelievler projesinde daire fiyatları 940 bin TL’den başlıyor, 1 milyon 410 bin TL’ye kadar çıkıyor. Metrekare birim fiyatı ise 5 bin 766 TL.

Yücesoy Santrall 1. Etap

Yücesoy Santrall 1. Etap projesinde daire fiyatları 415 bin TL’den başlıyor. Eğer İzmir’de ev sahibi olmak isterseniz Yücesoy Santrall 1. Etap projesini tercih edebilirsiniz.

Kartal Wings

Kartal Wings projesinde daire fiyatları 499 bin TL’den başlıyor, 2 milyon 511 TL’ye kadar çıkıyor. Projede daireler Aralık 2019’da teslim edilecek ve metrekare birim fiyatı 5 bin TL olarak belirlenmiş.

Nuvo Dragos

Nuvo Dragos projesinde yüzde 15 peşinat ödeyerek 120 ay vade fırsatından faydalanabilirsiniz. Diğer yandan, yüzde 1 KDV avantajı olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

EV’RE-2

Ev’re-2 projesinde hemen tapu imkanı bulunuyor. Diğer yandan projede yüzde 20 indirim kampanyası da devam ediyor. Eğer 2+1 daire satın almak isterseniz indirimli fiyatı 490 bin TL, 3+1 daire satın almak isterseniz fiyatlar 590 bin TL’den başlıyor.

Eliz Kule

Eliz Kule projesinde fiyatlar 800 bin TL’den başlıyor, 1 milyon 300 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Burç Sitesi

Çakırkaya Yapı tarafından inşa edilen Burç Sitesi’nde fiyatlar 3 milyon 250 bin TL’den başlıyor.

Elite Concept

Elite Concept projesinde daire fiyatları 637 bin 500 TL’den başlıyor, 1 milyon 532 bin TL’ye kadar yükseliyor.

AND Pastel

Kredi faiz avantajı AND Pastel’de devam ediyor. Projede 60 ay vade ve yüzde 0 faiz kampanyası bulunuyor.

The Holl

The Holl projesinde yüzde 1 KDV kampanyası devam ediyor. Projede 0 peşinatla 75 metrekare ofis ve home ofisler satın alabilirsiniz. Üstelik projede fiyatlar 357 bin TL’den başlıyor.

Panorama Pavli

Panorama Pavli projesinde inşaat bitene kadar “aylık 2 bin 500 TL kira bizden” kampanyası devam ediyor. Projede ayrıca ara ödeme bulunmuyor ve hemen tapu avantajı yer alıyor.

Alya Grandis

Akkuş Gayrimenkul tarafından inşa edilen Alya Grandis projesinde daire fiyatları 800 bin TL’den başlıyor, 1 milyon 400 bin TL’ye kadar çıkıyor.

NG Residence

NG Residence projesi bu yıl içerisinde teslim edilecek. Projeden daire satın almak isterseniz peşinat ödemeniz gerekmiyor ve 4900 TL’den başlayan taksit avantajı bulunuyor.

Kemerlife XXIII

Kemerlife XXIII projesi İstanbul Göktürk’te inşa ediliyor. Projede daire fiyatları 695 bin TL’den başlıyor ve 1 milyon 668 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Kurtköy Paragon

Kurtköy Paragon projesinde peşinatsız 3.279 TL’den başlayan aylık ödemelerle hemen tapu devri ve hemen teslim imkanı bulunuyor.

KAYNAK: Hürriyet Emlak Projeland

Bunları da beğenebilirsin