Akzirve Zeytinburnu projesi ne durumda?

Akzirve Zeytinburnu projesi son durum imarpanosu.com tarafından fotoğraflandı... İşte fotogaleri ve Akzirve Zeytinburnu projesi son durum bilgisi ile detaylar...

Akzirve Zeytinburnu projesi bugün (9 Mayıs 2018, Çarşamba) Akzirve Gayrimenkul CEO’su İbrahim Maasfeh tarafından basına açıklandı. imarpanosu.com, Akzirve Zeytinburnu projesi inşaat alanındaki son durumu fotoğrafladı, okurlarıyla paylaştı…

İşte Akzirve Zeytinburnu projesi son durum fotoğrafları ve proje bilgileri…

Arsa geliştirme 4 yıl sürdü

Akzirve Zeytinburnu projesi arsa geliştirme süreci 4 yıl gibi önemli bir süre aldı. Proje, Türkiye’nin tek parsel üzerinde gerçekleştirilecek olan en büyük kentsel dönüşüm projelerinden biri olma özelliği ile dikkat çekiyor.

Akzirve Zeytinburnu projesi konum avantajı

Metro ve tramvaya 100 metre, metrobüse ise 150 m mesafede bulunan, E5 hattında, ana artere direkt bağlantısı bulunan projenin mimari tasarımı dünyaca ünlü tasarım ofisi Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından yapıldı. Proje, özgün tasarımıyla İstanbul için yeni bir ikonik yapı olarak ön plana çıkacak.

Toplam 52 bin metrekare yeşil alanı ile ilgi çeken projede peyzaj mimarı olarak DS Mimarlık’ın imzası bulunuyor. Projenin iç alanında yer alan ve 3 futbol sahası büyüklüğündeki iç avlu, örneğine ender rastlanılabilecek peyzaj planlaması sergileyecek.

Akzirve Zeytinburnu projesi yatırım bedeli

265 bin metrekaresi toprak üstü olmak üzere, toplam 492 bin metrekare inşaat alanına sahip bulunan projenin; arsa geliştirme bedeli 250 milyon Amerikan Doları olarak gerçekleşti. İnşaat yatırımı ise 1 milyar TL olarak öngörülüyor.

71 adet ticari alan ve 96 adet ofis ile birlikte, toplam 2.182 adet bağımsız bölümün olduğu projede; 1+1’den 5+1’e kadar daire seçenekleri sunuluyor. Büyük tip dairelerin yer aldığı proje bu özelliği ile ağırlıklı olarak ailelerin tercih edeceği bir yaşam alanı olarak değerlendiriliyor.

Akzirve Zeytinburnu projesi lansman ve teslim tarihi

36 ay içerisinde tamamlanması planlanan projenin lansmanının Eylül-Ekim 2018 döneminde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Projede yaşamın başlaması ile yaratacağı yeni sosyal doku vasıtasıyla bölgesinde geniş çaplı bir dönüşüme etken olacağı öngörülüyor.

Akzirve Zeytinburnu projesi iletişim

AKZİRVE ZEYTİNBURNU AMBARLAR PROJESİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Bunları da beğenebilirsin