Ali Ağaoğlu, bayram tatilinde Bodrum’da

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu 9 günlük Bayram tatili dolasıyla soluğu Bodrum’da küçük oğlu Ali Ege’nin yanında aldı.

Ali Ağaoğlu Cuma akşamı Avukatı Adnan Kılıç ile birlikte geldiği Bodrum’da başlayacağı yeni projesinin arazisine indi ve görevli personel ile araziyi dolaştı. Helikopter’den inerken personelin elinde taşıdığı Yumurta ve baklava dikkatlerden kaçmadı. Özellikle evindeki tavuk çiftliğinden taze yumurtuları teknesine getiren ünlü işadamı Bodrum’a inmeden önce annesine uğrayıp elini öpmüş annesi de kendi elleri ile hazırladığı bir tepsi baklavayı oğluna vermişti.

Oğlu Ali Ege’ye buluştu

Araziyi dolaştıktan sonra Türkbükü’ne geçen Ali Ağaoğlu sahilde kısa bir yürüyüş yaparak Divan Otel’de kendisini bekleyen küçük oğlu Ali Ege’nin yanına geçti.

Sahil boyunca adım başı durdulan ünlü işadamı hayranlarının selfie çekimine izin vererek 5 dakikalık yürüyüş yolunu yarım saatte zor geçerek küçük oğluna kavuştu. Sabırsızlıkla babasını bekleyen küçük Ağa onu görünce boynuna sarılıp öpücüklere boğdu, Ali Ege babasına aldığı hediyede gözlerden kaçmadı.

Petek Ertüre ve oğluyla Türkbükü Koyu’ndalar…

Aynı model mayo alan Ali Ege babası ile birlikte annesi Petek Ertüre’nin yanına geçerek Divan Palmira’da yemek yediler. Yemekten sonra Ali Ağaoğlu ailesi ile birlikte bota binerek Türkbükü açıklarında demirli yatına geçti.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Bunları da beğenebilirsin