Alya 4 Mevsim 8 bin TL metrekare fiyatıyla satışa çıktı! VİDEO

Gayrimenkul sektörünün güvenilir ve yenilikçi markası BOSS4 Gayrimenkul’ün Esenyurt’ta inşa ettiği yeni projesi ‘Alya 4 Mevsim’ görücüye çıktı. Lansman videosu ve detaylar şöyle...

11 katlı 4 adet bloktan meydana gelen Alya 4 Mevsim projesinde toplam 217 dairede 1 +1, 2+1 ve 3+1 tipte daireler bulunuyor. Hafriyatın başladığı ve örnek dairesi hazır olan projede metrekare fiyatları 8 bin TL’den başlıyor. Proje 100 milyon TL yatırımla hayata geçiyor.

Gayrimenkul sektörünün yenilikçi markalarından Akkuş Gayrimenkul’ün, Lübnanlı ortağıyla kurduğu BOSS4 Gayrimenkul’ün yeni projesi ‘Alya 4 Mevsim’, 100 milyon TL yatırımla hayata geçiyor. Hafriyat çalışmaları başlayan ve ön talep sürecinin devam ettiği projede satış ofisi ve örnek daire de tamamlandı.

Konut kredisi faiz oranı yüzde 1’in altına çekildi! O projelere özel!

Abdülkadir Akkuş: İnşaata ara vermeden devam ettik

BOSS4 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş ve El Khatib Group Başkanı Adel El Khatib’in lansmanda yaptığı açıklamalar haberde…

Şirketin bu yıl hayata geçireceği 5. projesi olan ‘Alya 4 Mevsim’in tanıtımı nedeniyle düzenlenen toplantıda konuşan BOSS4 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, inşaat çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini söyledi. BOSS4 Gayrimenkul ve ‘Alya 4 Mevsim’ ile ilgili kısaca bilgi veren Akkuş “2017 yılında Lübnanlı El Khatib Group ile yaptığımız ortaklık sonucunda BOSS4 Gayrimenkul’ü kurduk. İlk olarak Beylikdüzü’nde Alya Grandis projesini yaptık, daha sonra Alya Onist ile Alya Marin’in teslimlerini gerçekleştirdik. Alya markasıyla üç yılda toplam 300 milyon TL’lik yatırımla 500’e yakın konutu ve onlarca birimden oluşan ticari üniteyi içeren beş projeye imza attık. Halihazırda ‘Alya Mercan’, ‘Alya Dolunay’ ve ‘Alya Bella ve ‘Alya Teras’ projelerimizin inşaat çalışmaları devam ediyor.

Talep toplama ve hafriyat başladı

Şirketimizin yakın dönem hedeflerimiz arasında Zeytinburnu’nda 500 konutluk bir kentsel dönüşüm projesi ve Bahçeşehir’de de 250 adetlik bir villa projesini hayata geçirmek yer alıyor. Öte yandan, yeni arazi geliştirme çalışmalarına devam ediyoruz. Şimdi de bugün sizlere tanıtacağımız ‘Alya 4 Mevsim’i hayata geçiriyoruz. ‘Alya 4 Mevsim’de talep toplama ve hafriyat çalışmaları başladı. Satış ofisimiz ve örnek dairemiz hazır. ‘Alya 4 Mevsim’, kaliteli ve elit bir yaşam sunan bir proje. Bu proje ile birlikte beş şantiyede inşaat üretimimiz devam edecek. ‘Alya 4 Mevsim’ Esenyurt için iddialı bir proje olacak” diye konuştu.

Toplantıda konuşan El Khatib Group Başkanı Adel El Khatib ise kardeş ülke Türkiye’ye yatırım yapmaktan ve İstanbul’un kentsel vizyonuna katkı sunmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını söyledi. Daha önceden de Türkiye ile ticari ilişkileri olduğunu belirten El Khatib “1993 yılından bu yana inşaat, ticaret, altyapı, tarım gibi alanlarda sürdürdüğü projeler için Türkiye’den inşaat malzemeleri ithalatı gerçekleştiren bir şirketiz. Başta inşaat olmak üzere faaliyet alanımıza giren diğer sektörlerde 30 yıla yakın bir köklü geçmişe sahibiz. Gayrimenkul sektöründe elde ettiğimiz köklü tecrübeden yola çıkarak 2017 yılında Akkuş Gayrimenkul’le güçlerimizi birleştirdik ve BOSS4 Gayrimenkul’ü sektöre kazandırdık” dedi.

Metrekaresi 8 bin TL’den başlıyor

BOSS4 Gayrimenkul’ün, Alya markasıyla ürettiği projelere yenilerini ekleyerek sektöre yüksek katma değerli ve prestijli projeler kazandırmaya devam ettiğini söyleyen BOSS4 Gayrimenkul Satış Müdürü Deniz Yavuz ise bu projelerin en yenisi olan ‘Alya 4 Mevsim’in detaylarıyla ilgili şu bilgileri verdi: “Esenyurt’ta hayata geçirdiğimiz projemizi aile konsepti olarak tasarladık. Projemizde binalar 11 katlı 4 adet bloktan meydana geliyor Toplam 217 dairemiz var. 1+1 daireler 61 m2, 2+1 daireler 89 m2-144 m2 arasında bir büyüklüğüne sahip. 3+1 daireler ise 153 m2-177 m2’den oluşuyor. Ayrıca altı adet ticari alan mevcut, onların büyüklüğü ise 75-456 m2 arası değişiyor.

Yatırım olarak satın alınabileceği gibi oturulabilecek B ve C plus segmentine hitap eden lüks dairelerden oluşan ‘Alya 4 Mevsim’, 6.579,76 m2 arsa alanı, 39.695,5 m2 toplam inşaat alanı üzerinde yükselecek. 4.250 metrekare peyzaj alanı bulunan projemizde metrekare fiyatları 8 bin TL’den, daire fiyatları ise 500 bin TL’den başlıyor. Tapularımız hazır. Şirket bünyesinde vade farksız 24 ay taksit, banka kredisi ve peşin ödeme şeklinde satış opsiyonlarımız bulunuyor. Kredi opsiyonumuz Ziraat Katılım Bankası garantörlüğünde yürütülüyor. Projemizi 1 Ekim 2023’te teslim etmeyi planlıyoruz ancak erken teslim geleneğimize uygun olarak, bu tarihi daha da öne çekebiliriz.”

Esenyurt için iddialı bir proje

‘Alya 4 Mevsim’in öne çıkan özelliklerini tasarım, malzeme kalitesi, konsepti, dış cephe şeklinde sıralayan Deniz Yavuz, Esenyurt için iddialı bir proje olan ‘Alya 4 Mevsim’de 700 m2 büyüklüğünde, peyzajdan ve otoparktan giriş sağlanan bir sosyal alan da bulunduğunu söyledi. Yavuz “Sosyal alanda; lobi, kapalı havuz, spor salonu, etkinlik salonu, Türk hamamı soyunma kabinleri, sauna ve buhar odası mevcut. Jeneratör odası, modüler su deposu, hidrofor odası ve yangın su deposunun da olduğu projede ayrıca 157 araçlık kapalı otopark alanı da planlandı.
‘Alya 4 Mevsim’, konumu ve ulaşımıyla da dikkat çeken bir proje. E-5’e 1 km, Hadımköy ve Bahçeşehir TEM girişine 6 km mesafede yer alan projemiz Esenyurt’un Necip Fazıl Kısakürek Caddesi üzerinde yer alıyor. Yeni hizmete açılan İstinye Üniversitesi ve Liv Hospital’a 5.8 km, Akbatı AVM’ye 6.7 km, 5 M Migros’a 3 km ve Koçtaş’a ise 3.7 km mesafede bulunan Alya 4 Mevsim’ Tüyap Fuar Merkezi’ne, civardaki okul ve sağlık merkezlerine 3 km uzaklıkta yer alıyor. Hadımköy ve Beylikdüzü metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde bulunan projemiz, İstanbul Havalimanı’na ise 30 km mesafede yer alıyor” dedi.

Alya 4 Mevsim lansmana çıktı! CANLI İZLE

Akkuş Group, en büyük 500 listesinde

1988 yılında kurulan Akkuş Group, tekstil, akaryakıt, eğitim, kimya ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteriyor. 1993 yılında tekstil sektörüne adım atan grup, 2006 yılında kurduğu tekstil üretim tesisi ile sektörde hızlı bir büyüme gerçekleştirerek Türkiye’deki en büyük 500 şirket sıralamasına girmeyi başardı. Tekstil sektöründe elde ettiği bu başarı, grubun akaryakıt ve inşaat sektörlerine giriş yapmasını tetikledi. Mardin Organize Sanayi Bölgesi, Avcılar Ambarlı ve Güneşli de olmak üzere sahip olduğu üç tesisinde ürettiği tekstil ürünlerinin tümünü Avrupa’ya ihraç eden grup, bünyesinde bine yakın bir istihdam sağlıyor. Tekstil ve kimya sektörlerinde elde ettiği köklü tecrübesini, finansman gücüyle birleştirerek altı yıl önce Akkuş Gayrimenkul adıyla inşaat sektörüne adım atan grup, 2017 yılında Lübnanlı iş ortağı El Khatib Group ile kurduğu BOSS4 Gayrimenkul şirketi çatısı altında Alya markasıyla yeni projeler geliştiriyor.

BOSS4 Gayrimenkul nasıl doğdu?

BOSS4 Gayrimenkul; yenilikçi ve çevreci bir anlayışla çok sayıda prestijli projeye imza atan Akkuş Gayrimenkul ve Türkiye’den inşaat malzemeleri ithalatı gerçekleştiren Lübnan’lı El Khatib Group’un güçlerini birleştirerek kurduğu bir şirkettir. BOSS4 Gayrimenkul’ün kurucu ortağı olan Akkuş Gayrimenkul, gayrimenkul ve inşaat sektöründe Alya markası adı altında Alya Penta, Alya Trio ve Alya Residence projelerini tamamlayarak yatırımcılarla buluşturdu. Şirketin diğer ortağı olan Lübnan’lı El Khatib Group ise 1993 yılından bu yana inşaat, ticaret, altyapı, tarım gibi alanlarda sürdürdüğü projeler için Türkiye’den inşaat malzemeleri ithalatı gerçekleştirerek büyük yatırım portföyleri oluşturmuştur. Her iki şirket, sektörde edindikleri köklü tecrübeden yola çıkarak 2017 yılında kurdukları Boss4 Gayrimenkul ortaklığı ile güçlerini birleştirmiştir.
Akkuş Gayrimenkul, şirketin ortakları arasında en büyük temsil gücüne sahiptir. İki şirketin güç birliği ile kurulan BOSS4 Gayrimenkul, ilk olarak Beylikdüzü’nde Alya Grandis’i sektöre kazandırmıştır. BOSS4 Gayrimenkul bünyesinde; Alya markasıyla, üç yılda, yaklaşık 300 milyon TL’lik yatırımla 500’e yakın konutu ve onlarca birimden oluşan ticari üniteyi içeren dört projeye imza atılmıştır. Ortaklık, 2020 yılını toplam 300 milyon TL’lik üç projenin startını vererek kapatmıştır. Ortaklığın Beylikdüzü bölgesinde geliştirdiği projelerinden Alya Onist ile Alya Marin’in teslimleri tamamlanmıştır.

Beylikdüzü’nde geliştirdiği Alya Mercan ile Levent’de yer alan Alya Teras projelerinin bu yıl sonunda teslim edilmesi planlanmaktadır. İnşaat çalışmaları devam eden Alya Dolunay ile villa projesi Alya Bella’dan sonra Esentyurt’ta hafriyatın başladığı Alya 4 Mevsim projesi 2021’in son projesidir.

Halen beş projede 563 konut üretimini sürdüren BOSS4 Gayrimenkul, toplamda bugüne kadar bin aileyi ev sahibi yapmıştır. Öte yandan; şehir merkezine yakın lokasyonlarda proje ve arsa geliştirme çalışmalarına devam eden şirket,500 konuttan oluşacak Zeytinburnu projesinde hafriyat çalışmalarına başladı. Bahçeşehir’de 250 adet havuzlu villa projesi geliştirmek üzere çalışmalarını yürüten BOSS4 Gayrimenkul, yatırımcılarını kısa ve uzun vadede Alya markalı ve yüksek katma değerli projelerle buluşturmayı hedefliyor.

Bunları da beğenebilirsin