Alya 4 Mevsim lansmana çıktı! CANLI İZLE

Alya 4 Mevsim projesi bugün düzenlenen lansman toplantısı ile görücüye çıktı. BOSS4 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş ve Lübnanlı ortağı El Khatib Group Başkanı Adel El Khatip ilk kez kameraların karşısına geçiyor, imarpanosu Youtube kanalı lansmanı canlı yayınlıyor...

Alya 4 Mevsim projesi bugün Ortaköy’deki Feriye Lokantası’nda düzenlenen lansman toplantısı ile basına gösteriliyor, imarpanosu Youtube kanalı lansmanı canlı yayınlıyor… İşte BOSS4 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş ve Khatip Group Başkanı Adel El Khatip’in ilk kez kameraların karşısına geçtiği o lansman toplantısı…

Alya 4 Mevsim lansmana hazır

 

ALYA 4 MEVSİM LANSMANINI CANLI YAYINDA İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

BOSS4 Gayrimenkul’ün, Esenyurt’ta hayata geçirdiği yeni projesi ‘Alya 4 Mevsim’de hafriyat çalışmaları başladı. Örnek dairesi ve satış ofisi de tamamlanan proje, lansmana çıkmaya hazır.

Alya 4 Mevsim projesindeki hangi konut tipinde kaç daire var?

Alya 4 Mevsim, 11 katlı dört blokta toplam 217 daire ve altı ticari alandan oluşuyor. Daire tiplerinin; 1+1, 2+1 ve 3 +1 olarak planlandığı ‘Alya 4 Mevsim’ ile ilgili bilgi veren BOSS4 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, inşaat çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini söyledi.

Akkuş “Alya 4 Mevsim, kaliteli ve elit bir yaşam sunan bir proje. Tasarım, malzeme kalitesi, konsepti, dış cephe detayları projemizi diğer projelerden ayıran özellikler arasında yer alıyor. ‘Alya Dört Mevsim’ Esenyurt için iddialı bir proje olacak. Bugüne kadar hep Beylikdüzü ve çevresinde yatırımlar yaptık. Artık bu çevrenin dışına çıkarak farklı bölgelere de açılıyoruz. Bu kapsamda Levent’te inşaatı devam eden ‘Alya Teras’ın dışında, şimdi de Esenyurt’ta ‘Alya 4 Mevsim’ projemizi hayata geçiriyoruz” dedi.

Alya 4 Mevsim sosyal alanlarında neler var?

Yüksek kaliteli ve lüks dairelerden oluşan ‘Alya 4 Mevsim’, sosyal alanlarıyla da dikkat çekiyor. Lobi, kapalı havuz, spor salonu, etkinlik salonu, Türk hamamı, soyunma kabinleri, sauna ve buhar odasına yer verilen projede 157 araçlık kapalı otopark alanı da yer alıyor.

‘Alya 4 Mevsim’, Esenyurt’un merkezinde yer alan konumu ve geniş peyzajıyla bölgeye yeni bir yaşam anlayışı kazandırmaya hazırlanıyor. Şehrin kalabalığından uzak, ferah bir yaşam alanı yaratan proje, merkezi konumunun verdiği avantajının yanı sıra sosyal donatı alanlarıyla doğanın içinde bir sosyalleşme ortamı yaratıyor.

Bunları da beğenebilirsin