Alya Grandis dubleks fiyat listesi 2 milyon 100 bin TL’den başlıyor

Akkuş Grup’un, inşaat sektöründeki yüzü olan Akkuş Gayrimenkul tarafından Lüblanlı El Khatip Grup ortaklığıyla kurulan BOSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın projesi Alya Grandis’in dubleks daireleri satışa sunuldu. İşte detaylar...

Akkuş Gayrimenkul’un Lübnanlı ortağı ile kurduğu BOSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın projesi Alya Grandis’in dubleks daireleri satışa sunuldu.

Teslimlerin yapıldığı ve oturumun başladığı projede yer alan 6+2 ve 7+2 büyüklüğe sahip dubleks konutlar, 2 milyon 100 bin TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcılarla buluşturuluyor.

Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi Adnan Kahveci bulvarında inşa edilen Alya Grandis projesi, kalabalık ailelere hitap eden dubleks daire seçenekleriyle, bölgedeki diğer projelerden ayrışıyor. Akkuş Gayrimenkul ile Lübnanlı El Katip Grup ortaklığıyla kurulan BOSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın ilk markalı konut projesi olan Alya Grandis’te yer alan ve 2 kata yayılan dubleks konutlar,“Büyük düşünenler” için geniş daire seçeneği sunuyor. 328 ve 372 metrekare büyüklüklere sahip, 6+2 ve 7+2 dubleks konutlar, kalabalık aileler için ayrıcalıklı ve üst düzey bir yaşam alanı yaratıyor.

100 milyon TL’lik yatırımla Beylikdüzü’nde inşa edilen projede, 144 ile 372 metrekare arasında değişen, 3+1, 4+1, 6+2 ve 7+2 olarak 4 daire tipine sahip 100 konut ile 8 ticari alan yer alıyor. Yüzde 90’ının satışı tamamlanan projedeki 6+2 ve 7+2 dubleks konutlar, “Büyük düşünen” kalabalık ailelerin beklentisini, sunduğu üst düzey yaşam alanıyla zirveye çıkarıyor.

Dubleks konutlarda üst düzey yaşam konforu

Akkuş Gayrimenkul olarak, Lüblanlı El Khatip Grup ortaklığıyla kurdukları BOSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın ilk projesi olan Alya Grandis’te, geniş daire beklentisi içinde olan yatırımcıları üst düzey yaşam alanlarıyla buluşturduklarını vurgulayan Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, “100 milyon TL’lik yatırımla, 8 bin metrekarelik arsa ve 25 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde, 5 katlı, 10 blokta 100 daire olarak inşa ettiğimiz projemizi, yatırımcılarımıza söz verdiğimiz tarihten 4 ay önce teslim ettik. Daha önce Akkuş Gayrimenkul olarak daha önceki 3 projemizde olduğu gibi, erken teslim sayesinde mutlu ailelerimizin arasına yenilerini katmış olduk. Erken teslim bizim geleneğimiz oldu. Projemizin son aşaması olan dubleks dairelerin de yapımını tamamlayarak satışa sunduk. Konumu, geniş daire seçenekleri, sunduğu üst düzey yaşam konforu ve sağladığı yüksek katma değerle bölgedeki diğer projelerden ayrışan projemizde, 328 ve 372 metrekare büyüklüklere sahip, 6+2 ve 7+2 dubleks konutlarımızı 2 milyon 100 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuyoruz.” diye belirtti.

Yaşam Vadisi’ne 2 dakika uzaklıkta

Yanı başında bulunan bin dönümlük Yaşam Vadisi’ne 2 dakikalık bir mesafede yar alan projede; kapalı yüzme havuzu, kameriyeler, yürüyüş alanları, süs havuzları, çocuk oyun alanları, fitness salonları, basketbol ve voleybol sahaları,fitness merkezi, otopark, sauna, sosyal donatı alanları ve Türk hamamı bulunuyor. 7/24 güvenlik hizmetinin verildiği projede, kamera sistemi, duman ve yangın alarmı gibi önemli güvenlik sistemleri de bulunuyor. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak, modern mimari konseptinde inşa edilen projenin bahçe katlarında, bahçe terasları yer alıyor. Ayrıca her dairede 2 balkon bulunuyor.

Metrobüse 7 dakika…

Alya Grandis projesi;AVM, hastanelere ve eğitim kurumlarına çok yakın yakın mesafede yer alıyor.Metrobüse 7 dakika uzaklıkta bulunan proje; TEM bağlantı yoluna 5 dakika civarında yer alan ToriumAVM’ye 10 dakikalık uzaklıkta konumlanıyor.

Bunları da beğenebilirsin