Anadolu markaları Franchise Expo Eurasia’da buluşacak

FRANCHISE EXPO EURASIA/BAYİLİK FUARI, Arı Fuarcılık tarafından 18-21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Antalya Expo Center – ANFAŞ’da düzenleniyor.

Franchise Expo Eurasia 2017 – Antalya Bayilik Fuarı’nda gıda, hizmet, emlak, iklimlendirme, eğitim, telekom-bilişim, züccaciye, enerji, tekstil-hazır giyim, kuru temizleme, kişisel bakım-medikal ürünler, büyük mağazacılık, takı-aksesuar, ayakkabı, mobilya, turizm, otomotiv ve enerji gibi farklı alanlardan yatırımcılar bir araya gelecek. Katılımcı firmalar KOSGEB’den destek de alabiliyorlar.

Arı Fuarcılık Genel Müdürü Savaş Kemal Burkay, ‘’Antalya, Ege, Akdeniz ve İç Anadolu’nun buluşma noktasında. Özellikle Anadolu yatırımcıları, İzmir, Muğla, Gaziantep, Konya, Kayseri gibi şehirlerimizden bu fuara arabalarıyla 3-4 saatte gelip, yatırımlarını seçme fırsatı yakalayabilecekler. Bu durum, zincir markaların ulaşamadıkları Anadolu yatırımcılarıyla bir araya gelmelerini kolaylaştıracak. Bu fuar ile Anadolu yatırımcılarını yerli ve yabancı Franchise Marka’larıyla buluşturup, markaları yakından tanıma ve doğru yatırım seçimi yapabilmelerini sağlamayı hedefliyoruz.’’ dedi.

Web:   www.franchiseurasia.com     www.antalyabayilikfuari.com

Bunları da beğenebilirsin