Angelina Jolie çocuklarıyla bu evde yaşayacak

Angelina Jolie, altı çocuğuyla birlikte yaşamak için Los Angeles’ta yeni bir mülk almaya hazırlanıyor. Kocası Brad Pitt’e boşanma davası açarak herkesi şaşırtan Angelina Jolie yeni hayatına tarihi bir malikanede başlayacak.

Angelina Jolie yeni hayatına yeni evinde başlayacak.. 41 yaşındaki yıldız Hollywood’un efsane yapımcısı Cecil B. DeMille’in Los Feliz’deki tarihi malikanesini satın alıyor. Güzel oyuncu bunun için 20 milyon doları gözden çıkardı.

Jolie’nin yeni mülkünün dikkat çeken özelliklerinden biri Brad Pitt’in yaşadığı eve yakın olması. Jolie, altı çocuğunun, babalarını istedikleri zaman görebilmesi için böyle bir karar aldığı belirtiliyor.

‘Brad Pitt çocukları görsün’ diye

TMZ sitesinde yer alan bir habere göre Angelina Jolie’nin bir yakını “Angie, Pitt’e yakın olmayı istiyor, çocuklarının babalarıyla görüşmesini engellememek için böyle bir karar aldı” diye konuştu.

İlk olarak 1913 ‘te inşa edilen bu malikanenin altı tane yatak odası ve 10 tane banyosu var. Çok geniş bir arazi üzerinde yer alan malikanenin ana yapının dışında bir konuk evi, havuzu, garajı ve spor salonu da bulunuyor.

Cecil B. DeMille, 1959 yılında ölümüne kadar bu malikanede yaşamıştı. Jolie’nin yeni komşuları arasında Casey Affleck, Natalie Portman, Ellen Pompeo, Kristen Stewart gibi ünlüler bulunuyor.

Hürriyet Kelebek

Bunları da beğenebilirsin