Anka Evim Kadıköy ikinci etap için tahliyeye başlıyor

Anka Evim Kadıköy projesinde ikinci etap için tahliye zamanı geldi… Fikirtepe kentsel dönüşüm kapsamında Anka Group tarafından hayata geçirilen Anka Evim Kadıköş projesinde birinci etapta katlar yükselirken, ikinci etap için de tahliye tarihi belli oldu… İşte Fikirtepe sokaklarını süsleyen pankart ve tahliye zamanı…

Anka Evim Kadıköy ikinci etap için tahliye zamanı belli oldu. Anka Group, Fikirtepe kentsel dönüşüm projesi Anka Evim Kadıköy ikinci etabı için tahliye hazırlıklarını mahallede duyurdu.

Anka Evim Kadıköy büyük adayı ne zaman boşaltıyor?

Anka Yapı, Fikirtepe caddelerine astığı bu pankart ile ‘büyük ada’ diye tabir edilen ve FİDEM haritasında 27 numaralı alan olarak gösterilen adada 30 Haziran 2015 Salı günü tahliyeyi başlatacağını bildirdi.

 

Büyük ada, ne kadar büyük?

Anka Evim Kadıköy 1. Etap projesinin inşa edileceği ve haritada 27 numaralı alan olarak gösterilen bölge, 25 dönüm (25 bin metrekare) büyüklüğünde… Anka Group, burada yanyana iki blok halinde yükselecek inşaata başlayacak.

Anka Evim Kadıköy’de son durum ne?

Anka Evim Kadıköy  1. Etap kapsamında ofis, rezidans ve mağazaların bulunacağı projenin inşaatında 15’inci kata ulaşmış durumda.

ANKA EVİM KADIKÖY PROJESİNDEN SON DURUM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Fikirtepe kentsel dönüşümde son durum ne?

FİKİRTEPE KENTSEL DÖNÜŞÜM SON DURUM RAPORU İÇİN TIKLAYIN!

Emre Kulcanay / imarpanosu.com

Bunları da beğenebilirsin