Arma Menta 7 ay erken teslim edilecek

Okkalar İnşaat’ın Kartal’da hayata geçirdiği “Arma Menta” projesinin inşası tam hız devam ederken, şirket projenin teslim tarihini 7 ay erkene çekti. Peki yatırımcısına yüksek kar vaat eden Arma Menta ne zaman teslim edilecek? İşte o tarih…

Okkalar İnşaat’ın yatırımcısına şehrin göbeğinde doğa dostu bir yaşam sunduğu Arma Menta projesi beklenenden 7 ay erken teslim edilecek. İnşa sürecine hız veren Okkalar İnşaat, Arma Menta’yı 2019 yılının Haziran ayında değil 2018 Aralık ayında teslim etmeye hazırlanıyor. Altı ay gibi kısa bir sürede yüzde 60’ı satılan proje hakkında değerlendirmelerde bulunan Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, “Konut satışlarında düşüş yaşandığı iddialarına rağmen hayata geçirdiğimiz projemizin ne satışlarında ne de inşa sürecinde bir aksama yaşadık. Hatta projemizi 7 ay erken teslim edeceğiz. Projenin satışında ve inşasında herhangi bir aksaklık yaşanmamasındaki en önemli etken, bulunduğu Kartal lokasyonunun konut amortisman süresinin en kısa olan bölgelerden biri olmasıdır. Bunun dışında üretilen projenin kalitesi ve yüksek kar vaat etmesi de önemli etkenler arasında sayılabilir. Ayrıca müşterilerimizin hayallerindeki eve bir an önce kavuşmalarını sağlamak şirket politikamızdır. Bu amaçla çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

“Ulaşılabilir fiyatlarla halkımızı ev sahibi yapıyoruz”

Okka, “Sektörde 40 yıllık geçmişi olan bir aileden geliyoruz. Şirket olarak doğru zamanda doğru hamleleri yaparak ulaşılabilir fiyatlarla halkımızı ev sahibi yapıyoruz. Bunu yaparken de özellikle kentsel dönüşüme giren bölgeleri tercih ediyoruz. Bu sayede hem depreme dayanıksız yapıların dönüşümünü sağlayarak güvenli konutlar inşa ediyoruz hem de ülkemizin çehresini yenileyerek estetik görünüme kavuşmasını sağlıyoruz. Projelerimizi hayata geçirirken kaliteden ve dürüstlükten ödün vermiyoruz. Başarımızın sırrı da burada gizli” şeklinde konuştu.Projenin teslim tarihine kadar yatırımcısına yüzde 50 kar sağlayacağını öngördüklerini belirten Okka, “Yüksek kazanç vaat eden projemizde yatırımcılarımıza sunduğumuz en temel avantaj, banka kredisi kullandırmak. Bu durum yatırımcımız için de büyük bir güven oluşturuyor. Yatırımcı kullandığı banka kredisi ile hem dairesini hem de parasını garanti altına almış oluyor” dedi.

Arma Menta iletişim

Web: armamenta.com.tr

Bunları da beğenebilirsin