Aykut Celep kimdir?

Aykut Celep kimdir? Aykut Celep nereden mezun? Aykut Celep, Tahincioğlu Gayrimenkul'de hangi göreve atandı? İşte 'Aykut Celep kimdir' sorusunun cevabı, Aykut Celep özgeçmişi, Aykut Celep biyografisi...

Aykut Celep, Nidapark Gayrimenkul Danışmanlık A.Ş. Genel Müdürlüğü’ne atandı. Peki Aykut Celep kimdir? Aykut Celep nereden mezun? Aykut Celep kariyerinde hangi firmalar var? Aykut Celep kimdir? sorusunun cevabı, Aykut Celep özgeçmişi, Aykut Celep biyografisi şöyle…

Aykut Celep kimdir?

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Aykut Celep, uzun yıllar boyunca optik sektöründe ithalatçılık görevini yürüttü. 2000’li yılların başına kadar optik sektöründe büyük başarılara imza atan Aykut Celep, daha sonra ilgi alanı olan gayrimenkul sektörüne geçiş yaparak profesyonel olarak hizmet vermeye başladı.

Uzun yıllar Remax Taksim Merkez ofisinin sahibi olan Celep, gayrimenkul sektörüne sağladığı katmadeğer ve imza attığı başarılar ile birçok ödüle layık görüldü ve 17 yıl boyunca önemli projelere imza attı.

Aykut Celep, 2020 Eylül itibarı ile deneyimini Nidapark Gayrimenkul Danışmanlık A.Ş. Genel Müdürlüğü görevinde aktarmaya devam edecek.

Nidapark Gayrimenkul Danışmanlık: Hem Tahincioğlu Gayrimenkul’ün mevcut portföyündeki tüm müşterilerine, hem de sektörde kurumsal hizmet beklentisi olan diğer projeler ve müşteriler için ikinci el satış, kiralama ve danışmanlık hizmeti veriyor. Yıllar içinde edinilmiş birikim ve tecrübenin bir sonucu olarak ortaya çıkan şirket, sektörde önemli bir talebi karşılama niyetinde.

Bunları da beğenebilirsin