Babacan Holding güvencesiyle günde 99 TL’ye ev sahibi olmaya hazır mısınız?

Babacan Yapı’nın Esenyurt’ta hayata geçen son projesi Babacan Premium ev sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Günlük 99 TL’den başlayan fiyatları içeren kampanya detayları 08 Mayıs Pazar günü düzenlenecek satış ofisi davetinde ev sahibi olmak isteyenlere aktarılacak.

Babacan Holding, Esenyurt E-5 üzerinde yer alan Babacan Premium projesine özel 8 Mart Pazar günü 12.00 – 15.00 saatleri arasında satış ofisinde özel bir etkinlik düzenliyor. Ailelerin güzel bir gün geçirecekleri etkinlikte misafirler günde 99 TL’ye ev sahibi olma fırsatı sunan yeni kampanyanın detaylarını öğrenecek.

Konfor ve prestiji tek bir çatı altında buluşturan Babacan Premium, 7 bloktan oluşan 1216 konutlu projesiyle ev sahiplerine sadece ev değil, farklı olanaklarıyla tam bir yaşam fırsatı sunmaya hazırlanıyor. Anneler Günü’ne de denk gelen özel kampanya duyurusunda ayrıca leziz bir “Döner Ziyafeti” sunulacak.

Esenyurt bölgesine değer katan Babacan Premium projesinde hem bilgi sahibi olmak hem de anneniz için sürprizli bir gün geçirmek için Adile Naşit Bulvarı Zafer Mh. No:60/1 Esenyurt E-5 üzeri İstanbul adresinde bulunan satış ofisine davetlisiniz.

Bunları da beğenebilirsin