Başbakan ziyaretinden önce Fikirtepe’ye büyük müjde Ceylan İnşaat’tan!

Başbakan Binali Yıldırım ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin ziyaret ederek temel atma törenleri gerçekleştireceği Fikirtepe’de büyük müjde Ceylan İnşaat’tan geldi. Firma, bölgedeki ikinci projesi Zer Göztepe’nin imzalarını bitirdi… İşte detaylar…

Emre Kulcanay / ÖZEL HABER / imarpanosu.com
Emre Kulcanay ÖZEL HABER imarpanosu.com

Yücel Park

Fikirtepe kentsel dönüşüm bölgesi, Başbakan Binali Yıldırım ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin ziyaretinden önce büyük müjdeyi Ceylan İnşaat’tan aldı.

Ceylan İnşaat, Fikirtepe’de hayata geçirdiği Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesinden sonra inşa edeceği Zer Göztepe için imzaları bitirdi.

Başbakan’ın ziyaretinden önce güzel haber…

Başbakan Binali Yıldırım, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katımıyla 5 Şubat Pazar günü saat 12:00’de Fikirtepe’deki Medeniyet Üniversitesi alanında sinevizyon aracılığıyla gerçekleştirilecek yıkım, temel atma ve anahtar teslim törenlerinden önce gelen bu müjde, Fikirtepeliler tarafından sevinçle karşılandı. Zira, 3031 / 3032 ada üzerinde inşa edilecek yeni proje imza sürecini tamamlayarak bölgenin değerini artıracak projelere bir yenisi olarak eklendi.

Ozan Ceylan: “Zer Göztepe, Fikirtepe’ye hayırlı olsun”

Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ozan Ceylan, Fikirtepe'ye müjdeli haberi imarpanosu.com aracılığıyla verdi...
Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ozan Ceylan, Fikirtepe’ye müjdeli haberi imarpanosu.com aracılığıyla verdi…

İmzaların bitmesi ve yeni proje Zer Göztepe hakkında, Fikirtepe yatırımcıları ve hak sahiplerinin takip ettiği tek adres imarpanosu.com’a açıklamalarda bulunan Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ozan Ceylan, “Fikirtepe’de inşaatına başladığımız 192 konutluk Muhteşem Yeni Yıl Konutları‘ndan sonra hayata geçirdiğimiz Zer Göztepe projemiz için de imzaları bugün (2 Şubat 2017, Perşembe) tamamladık. Başta ‘büyük ada’ olarak tabir ettiğimiz 3031-3032 ada üzerindeki hak sahiplerine ve Fikirtepe halkına hayırlı olsun” diye konuştu.

Ceylan, özel açıklamasında Fikirtepe’deki yeni proje için imza ve vekaletlerin ardından tevhid ve yeni imar durumu alınarak, hak sahiplerinden oluşan heyet ile Tago Mimarlık’ın görüşmeleriyle hazırlanacak avan projenin İstanbul Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün onayına sunacaklarını da sözlerine ekledi.

CEYLAN, ZER GÖZTEPE İLE İLGİLİ İLK AÇIKLAMALARI DA İMARPANOSU.COM’A YAPMIŞTI! OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Zer Göztepe hakkında ilk bilgiler…

– Ceylan İnşaat’ın Zer Göztepe projesi, 675 konutla birlikte sosyal ve ticari alanlardan oluşacak.

– Toplam 15 bin 260 metrekare alan üzerinde 107 bin metrekare inşaat alanı sahip olacak proje 36 ay sonra teslim edilecek.

– Projeyi Tago Mimarlık çizecek.

– Mayıs ayında maliklere tahliye tebligatı gönderilecek.

– Haziran ayında adanın tahliyesine başlanacak ve Zer Göztepe için ilk kazma toprağa vurulacak….

– Zer Göztepe, 36 ay sonra hak sahiplerine ve yatırımcılarına teslim edilecek, projede yaşam başlayacak…

Ceylan İnşaat

Karaköy Perşembe Pazarı’nda, bakır ve metal alanlarında ticarete atılan Muammer Ceylan tarafından kurulan Ceylan İnşaat, müşteri güvenini ve beğenisini ön plana alarak yeni yatırımlar gerçekleştiriyor. Kalite anlayışından ödün vermeden birçok projeye imza atan Ceylan İnşaat, villa, toplu konut, okul ve cami gibi değişik alanlarda yapıları hayata geçirirken “Önce İnsan” yaklaşımını her zaman bir numaralı ilke olarak benimsedi. Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesiyle Göztepe’yi prestijli konutlarla buluşturan Ceylan İnşaat’ın tamamlanan projeleri arasında; Ceylan Tatil Köyü, Hasırcılar Residence, Gizil Evler, Mercan Köşkleri, Ceylan Kent, Çatalca Konakları, Ceylan Venüs Konutları, Ceylan ve Semerkand Siteleri ile Biltek Okulları bulunuyor.

Zer Göztepe projesi hakkında gelişmeler ve projenin onaylı ilk görselleri ve diğer detayları, Fikirtepe yatırımcıları ve haksahiplerinin takip ettiği tek adres imarpanosu.com’da olacak…

imarpanosu.com

Bunları da beğenebilirsin