Bayrampaşalı Arda, Selenium Ataköy’lü oldu

Barcelona’nın Türk yıldızı Arda Turan, Aşçıoğlu’nun Bakırköy’deki projesi Selenium Ataköy’den ev sahibi oldu. Arda, iki adet 1+1 daireye 2 milyon 200 bin TL ödedi

Galatasaray’dan Atletico Madrid’e, oradan da Barcelona’ya transfer olan milli futbolcu Arda Turan, Bakırköy Ataköy’de Aşçıoğlu Grubu tarafından hayata geçirilen ve yaşamın başladığı Selenium Ataköy projesinden iki adet 1+1 daire tipinde konut satın aldı. Arda Turan’ın satın aldığı 1+1’lerin fiyatı 1 milyon 100 bin TL. Ünlü futbolcu, iki konuta 2 milyon 200 bin TL vermiş oldu.

Selenium Ataköy’de Arda Turan’ın aldığı 1+1’lerden 1 adet kaldı… Projede satışı devam eden 2+1 konutların fiyatları 1 milyon 837 bin TL ile 2 milyon 300 bin TL, 3+1 dairelerin fiyatları 2 milyon 950 bin TL ile 3 milyon 100 bin TL arasında değişirken, loft daireler ise 2 milyon 851 bin TL’den satışa sunuluyor.

Arda’nın kütüphanesi, sineması olacak

Arda Turan, Aşçıoğlu’nun bu bölgedeki ilk projesi olan Selenium Ataköy’de şu ayrıcalıkları yaşayacak:

– Sessiz ve sakin kütüphanede kitaplarını okuyabilecek ya da cep sinemalarında film keyfi yaşayacak.

– Çok amaçlı spor salonunda fitness yaparken, squash salonu, pilates stüdyosundan da yararlanabilecek.

– Açık ve kapalı yüzme havuzunda yüzebilecek, SPA ile dinlenme odasında günün yorgunluğunu atabilecek.

– Kuru temizleme gibi bir çok özel yaşam desteği için dışarı çıkmasına gerek kalmayacak.

– Dışarı çıktığında ise metro ve metrobüs gibi toplu taşıma araçlarına birkaç adımda ulaşabilecek, özel aracıyla E-5’e birkaç dakikada bağlanabilecek.

Bunları da beğenebilirsin