Bilge Kasırga İpek, Ferko Ilgaz Mountain Hotel&Resort Genel Müdürü oldu

Bilge Kasırga İpek, Ferko Ilgaz Mountain Hotel&Resort Genel Müdürü olarak yeni görevine başladı. Bilge Kasırga İpek kimdir? İşte biyografisi…

Bilge Kasırga İpek kimdir?

Bilge Kasırga İpek, profesyonel iş hayatına 1998 yılında Polat Renaissance İstanbul’da, satış ve pazarlama departmanında başladı. Ramada Plaza Pangaltı ve Marriott Istanbul Asia’da üst düzey yönetici olarak görev yapan Bilge Kasırga İpek ardından sırasıyla Lykia Group, Holiday Inn İstanbul, Wyndham Kalamış Marina ve Crowne Plaza İstanbul Asia’nın Satış ve Pazarlama Direktörlüğünü yaptı. Kariyerini VIA DMC Group’un tüm otel, AVM, gayrimenkul ve marina projelerinin İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörlüğü ile sürdüren İpek, 2016 yılı itibari ile kendi danışmanlık firmasının yönetimine geçti.

Turizm sektörünün deneyimli isimlerinden, Almanya doğumlu Bilge Kasırga İpek, Bilkent Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği ve Guilford College Pazarlama Bölümü mezunudur. İyi derecede İngilizce ve Almanca bilen Bilge Kasırga İpek, Nisan ayı itibarıyla Ferko Ilgaz Mountain Hotel&Resort’ta Genel Müdür olarak görevine başlamıştır.

Ferko Ilgaz Mountain Hotel&Resort

Ferko tarafından Ilgaz Dağı’nda inşa edilen Ferko Ilgaz Mountain Hotel & Resort, 261 oda ve 538 yatak kapasitesiyle misafirlerini 1750 metrede ağırlıyor. Toplam 12 bin 700 metrekarelik alan üzerinde bulunan Ferko Ilgaz Mountain Hotel&Resort; konaklamanın yanında, balo salonu ve konferans salonu ile aynı anda yaklaşık 800 kişiye hizmet verebiliyor. Tesis ayrıca eğlence ve spor olanakları ile profesyonel ihtiyaçlardan kişisel bakıma her şeyi, misafirlerine yüksek hizmet kalitesiyle bir arada sunuyor. Spa merkezi, spor alanları, macera parkı, dağ bisikleti parkurlarıyla da misafirlere bambaşka bir tatil deneyimi yaşatıyor.

Bunları da beğenebilirsin