Bir imza ile 110 ülke, 3 bin 125 bölgede ofis

3.125 lokasyon, 1.000 şehir ve 110 ülkede, ofis alanı, sanal ofis, ortak çalışma alanı, toplantı odası, Business World ve Business Lounge hizmetleri veren Regus’un yeni çalışma alanı şehrin merkezi Maslak’ta açıldı.

Rahat ve kullanışlı 300 çalışma istasyonuna sahip Regus Maslak Orjin, Regus’un en büyük çalışma alanı olma özelliğine sahip. Lokasyonuyla da dikkat çeken Regus’un yeni çalışma alanı, metro ve toplu ulaşım araçlarının yanı başında yer alıyor.

Dünya çapında 110 ülke, 1.000 şehir ve 3.125 lokasyonda kullanıma hazır ofis hizmetleri sağlayan Regus’un yeni çalışma alanı Maslak Orjin’de açıldı. 300 çalışma istasyonu ile Regus’un en büyük çalışma alanı olan Regus Maslak Orjin, kurumsal şirketlere, işletmelere ve bireylere sunduğu geniş alternatifleriyle çalışma hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor. İş hayatının merkezi Maslak’ta yer alan Regus’un yeni çalışma alanı, metronun yanı başındaki lokasyonuyla da dikkat çekiyor. Regus, şirketlerin 20 kişiden 200 kişiye kadar olan toplantı odası ihtiyaçlarını da bu merkezde karşılayacak.

Tam donanımlı, tüm ihtiyaçlara cevap veren ofisler

Regus’un İstanbul’daki 19. merkezi Orjin Maslak’ta…

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Gaziantep ve Bursa’da yer alan çalışma alanlarına Maslak Orjin’i de ekleyen Regus,25 merkeziyle büyümeye devam ediyor. Regus, günlük, haftalık veya yıllık kiralık ofis seçenekleri, yüksek hızlı internet, ofis mobilyaları ve ek hizmetler dahil tam donanımlı ofisleri ile her ihtiyaca uygun seçenekler sunuyor.

Hazır ofiste dünya lideri olan Regus, dünyanın çeşitli lokasyonlarında yer alan tüm ortak ofislerinde çalışabilme imkanı sunan “ortak çalışma alanları” sayesinde geniş bir seçme özgürlüğü sağlarken, dünya çapındaki seçkin lokasyonlardan birinde iş adresine sahip olmak isteyenler için de “sanal ofis hizmeti” ile hayatı kolaylaştırıyor.

Geniş seçim özgürlüğü

Ofis alanlarını kurumsal hayatın ihtiyaçlarına göre tasarlayarak tüm taleplere cevap veren esnek yapısıyla Regus, modern ve profesyonel biçimde yönetilen çalışma ortamlarıyla ideal çalışma alanınızı oluşturmaya hazır.

Sunumlar, mülakatlar, müşteri görüşmeleri veya şirket eğitimleri için “kiralık toplantı odaları” sunan Regus, kiralık konferans odaları ve yönetim kurulu odaları ile de seçkin çalışma alanları sunuyor. Yemek hizmeti, kahve servisi, projeksiyon cihazı gibi hizmetlerle çalışma hayatını kolaylaştıran Regus, sunduğu alternatiflerle geniş bir seçim özgürlüğü yaratıyor.

Çalışanların ve iş sahiplerinin operasyonel sıkıntılar, altyapı arızaları gibi konularla zaman kaybetmeden kendi işine konsantre olmasını sağlayan Regus, “işinizi istediğiniz yerde yapın” mottosuyla dünya çapında 3.000 lokasyona erişim sağlayan “Regus Businessworld” ile seyahat ederken çalışma imkanı da sağlıyor.

Dünya çapında önemli iş merkezlerinde çalışma alanı ağına sahip “Regus Business lounge” ile profesyonel bir ortamda çalışılmasını sağlayan Regus, sunduğu yenilikçi hizmetleri ile artık Maslak Orjin’de.

Regus Maslak Orjin adres: Maslak Mahallesi, 34398 Sarıyer/İstanbul

REGUS

Regus, dünya çapında öncü bir çalışma alanı sağlayıcısıdır. Şirketlerin dünyadaki tüm şehirlerde kullanabilecekleri ofis, ortak çalışma alanı ve toplantı odalarından oluşan benzersiz bir ağ yarattık. Bu ağ, işletmelerin karşılarına çıkan tüm fırsatları destekleyebilecek küresel bir altyapı niteliğinde.

Çalışma alanlarından oluşan ağımız, işletmelere kurulum masrafı veya sermaye yatırımı olmadan diledikleri yerde çalışabilme imkânı sunuyor. Üstelik müşterilerimize anında maliyet avantajları sunmanın yanı sıra ofis portföylerinin tamamını dış kaynaklardan tedarik etme fırsatı da tanıyor. Bu ağ, verimliliği artırmak ve aynı düşünceleri paylaşan 2,5 milyon uzman arasında bağlantı kurmak amacıyla tasarlanmıştır. Anında erişilebilen küresel bir toplulukta, kendilerini oraya ait hissedebilecekleri bir ortam sunar.

Bunları da beğenebilirsin