Birevim 240 vade 0 faiz sistemi

Türkiye’de orta ve dar gelir sınıfını oluşturan yüzde 60-70’lik kesim için ‘Sıra Tespitli Yöntem Versiyon 2’yi geliştiren Birevim, ev sahibi olmak isteyen kişilere, 240 aya kadar tamamen faizsiz taksit imkanı sunuyor.

Hiç peşinat vermeden de ev sahibi olunabilen bu yöntemi tercih edenler, Türkiye’nin istedikleri yerinden yeni bir ev alacakları gibi ikinci el bir ev de alabiliyorlar. Birevim’in sunduğu bu yeni yöntem ile isteyen uygun fiyatlı ikinci el konut da alabilecek.

Birevim’in halihazırda yoğun talep gören Sıra Tespitli ev alma yönteminin ikinci versiyonu olarak karşımıza çıkan ‘Sıra Tespitli Yöntem Versiyon 2’, ev sahibi olmak isteyen herkesi, küçük taksitlerle ev sahibi yapıyor. Birevim’in daha önce müşterilerine sunduğu Sıra Tespitli Yöntemden farklı olarak ev sahibi olmak isteyen kişilere, 240 aya kadar tamamen faizsiz taksit imkanı sunan yeni versiyon, 240 ay taksitlendirmeyi seçmiş olan bir kişinin peşinat verememesi durumunda, evini ilk ay alırsa toplam borcunu bu yöntemin özellikleri neticesinde 102 ayda bitirebiliyor.

Orta ve dar gelirli aileleri rahatlatan çözüm…

Orta ve dar gelirli aileler, Sıra Tespitli Yöntem Versiyon 2 ile rahatlıkla ev sahibi olabilmenin ötesinde, taksitlerini küçük küçük ödeme şansı yakalıyor. 240 ay vadeyi seçen bir birey, peşinat vermediği bir ödeme planında dahi borcunu 102 ayda bitirebiliyor. Öte yandan, müşterinin evini teslim aldıktan sonra taksitlerinin binde 4 oranında artması ve her yıl taksitlerde yapılan düzenlenme neticesinde bu yeni yöntem kişinin borcunun çok daha erken bitmesini sağlıyor. Bu yöntem, kullanıcısına ek maliyet getirmediği gibi, belirlenen artışlar ödeme planından düşürülüyor.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Bunları da beğenebilirsin