Bostancı Deluxe ön talep topluyor

Yapıen İnşaat tarafından İstanbul Bostancı’da hayata geçirilen Bostancı Deluxe projesi için ön talep toplama süreci başladı. 1+1’den 4+1’e kadar uzanan dubleks daire seçenekleriyle dikkat çeken ve şehrin merkezinde yer alan Bostancı Deluxe, yatırımcısına yüksek kazanç fırsatı sunuyor.

Taahhüt ve konut projelerinde yaklaşık 25 yıldır faaliyet gösteren Yapıen İnşaat, Türkiye’nin birçok şehrinde gerçekleştirdiği inşaat projelerinde edindiği deneyimlerini, İstanbul’daki ilk konut projesi olan Bostancı Deluxe ile taçlandırıyor.

Yapıen İnşaat tarafından İstanbul’un gözde semtlerinden Bostancı’da inşa edilecek olan Bostancı Deluxe için ön talep toplama süreci başladı. Tek blok üzerinde 61 konuttan meydana gelen Bostancı Deluxe’de 1+1 dublex, 2+1, 3+1 ve 4+1 dublex daire seçenekleri bulunuyor. 2 bin 200 metrekare üzerinde yer alacak olan projenin yüzde 70’i yeşil alana ayrıldı. Toplam 15 kattan oluşan Bostancı Deluxe’de 11’inci ve üzeri tüm daireler adaları gören deniz manzarasına sahip.

Teslimler Mart 2018’de

bostancideluxedik Bostancı İskelesi’ne beş dakika mesafede bulunan Bostancı Deluxe, modern mimarisi ve dizaynı ile bölgenin gözbebeği olmaya hazırlanıyor. Mart 2018’de teslim edilecek olan projenin rekor sayılabilecek bir sürede konut sahiplerine teslim edilmesi hedefleniyor.
Bugüne kadar bin konut ürettiklerini söyleyen Yapıen İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Celal Koçer Türkiye’nin birçok şehrinde edindikleri deneyimlerini İstanbul’a taşıdıklarını belirtti. İstanbul’daki kentsel dönüşüm projelerindeki hareketlilik nedeniyle buraya geldiklerini anlatan Koçer, “İstanbul marka bir şehir, biz de bu şehrin merkezi yerlerinde marka projelerle yer alacağız” dedi.

Şehrin merkezinde

İstanbul Bostancı’da hayata geçirilen Bostancı Deluxe, merkezi noktalara yakınlığıyla öne çıkıyor. Ulaşım aksları üzerinde yer alan Bostancı Deluxe, Bostancı İskelesi’ne beş dakika mesafede bulunuyor. Metro istasyonuna ve minibüs yoluna iki dakika E-5 kara yoluna ise üç dakika mesafe bulunan Bostancı Deluxe, Bağdat Caddesi’ne çok yakın mesafede yer alıyor.

Bostancı Deluxe iletişim

Web: www.yapien.com

Tel: 0850 5326969

Yapıen İnşaat

Antalya ve Bayburt’un öncü markalarından biri olan Yapıen İnşaat, 1992 yılından bu yana taahhüt ve konut projeleri üzerine inşaat çalışmaları yürütüyor. Bugüne kadar bine yakın konut projesi üreten Yapıen İnşaat şimdi ise İstanbul’un marka semtlerinde marka projelerle adını duyurmak istiyor.

Uzman kadrosuyla inşaat çalışmalarını yürüten Yapıen İnşaat, tüm çalışanlarını kendi bünyesinde istihdam ediyor. Kalite ve iş güvenliğinde öncü olan Yapıen İnşaat, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

İnşaat sektörünün önemli projelerinde adını sıkça duyduğumuz Yapıen İnşaat, geçen 25 yıl içinde pek çok başarılı projeye imzasını attı. Taahhüt işlerinin öncü firmalarından Yapıen İnşaat, bina konut projeleri dışında, iş merkezleri, hastaneler ve okullar inşa etti. Yapıen İnşaat, ayrıca otel, motel, turizm tesisleri, fabrikalar, endüstriyel tesisler, su arıtma tesisleri, katı atık depolama tesisleri ve kentsel altyapı projelerinde yer aldı. Bu konudaki çalışmalarına halen devam eden Yapıen İnşaat, artık konut projelerine daha fazla ağırlık vermeyi hedefliyor.

Bunları da beğenebilirsin