Brooklyn Dream konutları ön talepte bitmek üzere…

Brooklyn Dream konutları satışa çıkmadan ön talepte yüzde 70 oranında yeni sahiplerini buldu… Pana Yapı’nın Fikirtepe’deki Brooklyn üçlemesinin son halkası olan Brooklyn Dream, Brooklyn Park ve Brooklyn Life gibi bölgenin en çok ilgi gören projesi… İşte detaylar…

Brooklyn Dream ön talep süreci devam ediyor… Pana Yapı tarafından Fikirtepe özel kentsel dönüşüm projesi kapsamında Kadıköy’de hayata geçirilen Brooklyn Dream konutları, ön talep döneminde tükenmek üzere. Brooklyn Dream projesindeki evlerin yüzde 70’i ön taleple sahiplerini buldu.

Yücel Park

BROOKLYN DREAM: PANA YAPI’NIN EN PRESTİJLİ PROJESİ

Yeni Fikirtepe’nin merkezindeki Prestij Caddesi’nin en iyi noktasında bulunan Brooklyn Dream, mimarinin kalite, konfor, estetik ve yaşamla buluştuğu çok özel bir proje… Alışveriş merkezinin üzerinde konumlanan Brooklyn Dream, şehrin merkezinde aktif ve rüya gibi bir yaşam isteyenlerin dikkatini çekiyor. Kesintisiz Çamlıca manzarası, avlulu yapı stili, 1+0’dan 4+1’e kadar daire alternatifleri ile standartların üzerinde bir yaşam sunuyor.

brooklyndream2

İSTANBUL’DA ALTERNATİFİ YOK!

Türkiye’nin ilk büyük ve planlı kentsel dönüşüm projesinin hayata geçtiği Yeni Fikirtepe’nin konumuyla en çok öne çıkan projesi Brooklyn Dream, İstanbul’da başka alternatifi olmayan lokasyonuyla hayatı kolaylaştırıyor.
İstanbul’un yeni buluşma noktası haline gelecek olan Yeni Fikirtepe’nin merkezinde, Bağdat Caddesi’ni gölgede bırakacak Prestij Caddesi’nde konumlanan Brooklyn Dream; metro, metrobüs, Avrasya Tüneli, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, E5, deniz otobüsü, Marmaray’ın buluştuğu İstanbul’daki tek noktada bulunuyor.

YENİ FİKİRTEPE’NİN MERKEZİ: PRESTİJ CADDESİ

Yeni Fikirtepe’nin merkezinde Prestij Caddesi yer alıyor. Metroya entegre hafif raylı sistemle caddeye ulaşmak çok kolaylaşıyor. 1 km uzunluğa sahip olan bu cadde, modern yapıların altında bulunan ticari alanlar ile dünya markalarına ev sahipliği yapıyor. Prestij Caddesi’nde Türkiye’nin ve dünyanın önemli restoran zincirleri ile kafeleri yer alıyor. İki tarafında geniş yürüyüş ve bisiklet yolları; giriş ve çıkışında ise büyük birer meydan bulunan bu cadde, İstiklal ve Bağdat Caddesi’nin daha modern bir alternatifi olarak görülüyor.

Brooklyn Dream nerede?

İşte Brooklyn Dream projesinin harita üzerindeki konumu…

Brooklyn Dream iletişim

Brooklyn Dream satış ofisi

Adres: Mandıra Cad. No:212 Merdivenköy Mah. Kadıköy/İstanbul
Tel: 444 80 11

BROOKLYN DREAM ÖN TALEP FORMU VE İLETİŞİM İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Bunları da beğenebilirsin