Brooklyn (Dream) Rüyası’ydı Çadırkent oldu, Müdürlük görmezden gelmedi

Pana Yapı'nın Brooklyn Dream (Brooklyn Rüyası) projesi, mağdur edilen Fikirtepeliler'in Çadırkent'ine dönüştü... Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, yaşanan dramı görmezden gelmedi. İl Müdür Yardımcısı Sezayi Köse orucunu Çadırkent'te açtı... İşte o anlar...

Emre KULCANAY imarpanosu.com
ÖZEL HABER

Brooklyn Dream adasında Pana Yapı mağduriyetiyle bayrama giren hak sahipleri, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve İstanbul İl Müdürlüğü’nün dikkatini çekmek için tüm faaliyetlerin durdurulduğu inşaat çukurunda Çadırkent kurdu.

Fikirtepe’de buruk bayram

Pana Yapı’nın satış ve iletişim ofislerini kapatıp gittiği Fikirtepe’de proje adalarındaki hak sahipleri bayrama buruk giriyor…

Müdürlük görmezden gelmedi

Fikirtepe Pana Yapı Brooklyn Dream adasındaki drama, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve İstanbul İl Müdürlüğü sessiz kalmadı.

İstanbul Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdür Yardımcısı Sezayi Köse, iftarda orucunu, yeni ev sahibi olma hayali kurarken Çadırkent sakini haline gelen Brooklyn Dream adası hak sahipleriyle birlikte açtı.

Müdür Yardımcısı Köse ve FİDEM Başkanı Oruç bilgi aldı

Fikirtepe Dumlupınar Eğitim ve Merdivenköy Mahalleleri (FİDEM) Derneği Başkanı Ercüment Oruç ile Çadırkent’i ziyaret eden ÇŞB İstanbul İl Müdür Yardımcısı Sezayi Köse, ada temsilcilerinden bilgi aldı. Ziyaret, televizyonları kanalları tarafından da haberleştirilmek üzere kayda alındı.

Sezayi Köse ve Ercüment Oruç, iftarı Brooklyn Dream çukurunda Çadırkent sakinleriyle yaptı…

imarpanosu.com

Bunları da beğenebilirsin