Cadde Flora için son başvuru yarın

Cadde Flora Bahçekent ticari üniteleri için son başvuru günü yarın… Cadde Flora Bahçekent ticari üniteleri Emlak Konut güvencesiyle satışa çıkıyor. Bahçekent’te çevresinde yaklaşık 1 milyon insanın yaşadığı ticari üniteler için son başvuru tarihi 25 Nisan…

Cadde Flora ticari üniteleri, Emlak Konut güvencesiyle satışa sunuluyor. Bahçekent’te yer alan Cadde Flora ticari üniteleri açık artırmayla satışa çıkıyor. Emlak konut güvencesiyle KDV hariç 195 bin liradan başlayan muhammen bedellerle açık artırma ile satılacak 260 adet ticari ünite için son başvuru tarihi yarın, 25 Nisan 2015 Cumartesi…

İstanbul’un yükselen değeri BaşakşehirBahçekent’teyeralan Cadde Flora ticari üniteleri, Emlak Konut güvencesiyle satışa sunuluyor. Açık artırma usulüyle ve KDV hariç 195 bin TL’den başlayan muhammen bedellerle 26 Nisan 2015’te satışa çıkarılacak ‘Cadde Flora’ için son başvuru tarihi 25 Nisan 2015.

Geleneksel Çarşı kültürünün, günümüz öğeleriyle zenginleştiği 74 bin metrekare alan üzerinde toplam 260 ticari üniteden oluşan ‘Cadde Flora’, Hastane, okul ve sosyo-kültürel alanlarla iç içe bulunuyor. 25 futbol sahası büyüklüğündeki bölge parkı ve rekreasyon alanın yanı başında konumlanan ticari üniteler marketten kuaföre, eczaneden kafeye, restorandan giyim mağazalarına kadar geniş kitleye seslenecek çeşitlilikte tasarlandı.

TEM Otoyolu’nun yanında yer alan ‘Cadde Flora’, 3. Havalimanı’na, Kuzey Marmara Otoyolu’na, E-5’e ve TÜYAP fuar alanına yakın mesafede oluşuyla da ulaşım sorunlarını ortadan kaldırıyor.

Çevredeki konut projeleri de düşünüldüğünde Cadde Flora, yaklaşık 1 milyon kişinin yaşadığı bir bölgeye hitap ediyor. 22 bin m2 rekreasyon alanına sahip ‘Cadde Flora’; etkinlik alanları, süs havuzları ve yeşil alanlarıyla alışverişin de ötesinde her zaman yaşayan bir mekan olma özelliği taşıyor.

Cadde Flora Bahçekent iletişim

Tel: 4445813
Web: www.caddeflora.com

Bunları da beğenebilirsin