Çanakkale’de ev alana araba hediye!

Yapı sektöründe 34 yıldır yaptığı çok yönlü tasarımlarla adından söz ettiren Plastform Mimarlık İnşaat; yeni yılda yeni bir hayat sunan çok özel bir kampanya gerçekleştiriyor. Çanakkale’de, oturuma hazır haldeki Sırça Köşkler, Paragon, Çeşmi Bülbül Yalıları ve Alize Evleri olmak üzere 4 projeden birinde ev alan herkese çekilişsiz kurasız son model bir araba hediye ediliyor. Detaylar şöyle...

Çanakkale’de özgün projeleri ile dikkat çeken Plastform, şehrin en önemli lokasyonları üzerinde inşa ettiği, sıfır risk taşıyan, bitmiş ve oturma hazır haldeki 4 proje ile yeni yıl için inanılmaz bir fırsat sunuyor. Seçilen ev tipine göre araba modellerinin değiştiği kampanyada, 2+1 alana C Elysee serisi, 3+1, 4+1 ya da yalı alan herkese ise C3 serisi son model bir Citroen araba hediye edilecek.

Çeşmi Bülbül…

450 bin TL’den başlayan fiyatlarla

Plastform’un tasarım anlayışını yansıtan, aynı zamanda kendine özgü sıra dışı mimarisiyle öne çıkan Sırça Köşkler, alışılmışın dışındaki görselliğiyle dikkat çeken Paragon, geçmişin tarihi dokusunu günümüze taşıyan Çeşmi Bülbül Yalıları, modern tasarımıyla göz dolduran Alize Evleri olmak üzere toplam 4 proje için geçerli olan kampanya 31 Aralık 2018 tarihinde son bulacak.

Paragon…

Yeni yılda yeni evi ve arabası ile yepyeni bir hayata başlamak isteyenler için çok özel fiyat seçenekleri sunulan kampanyada, son model arabanın ön koltuğunda ev anahtarı da teslim edilecek. Toplamda 50 dairenin satışa sunulacağı kampanyada dairelerin fiyatları ise 450 bin TL’den başlıyor ve 1.2 milyon TL’ye kadar uzanıyor.

Plastform Mimarlık iletişim

www.plastformmimarlik.com

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Bunları da beğenebilirsin