Çanakkale’de yeni ve keyifli yatırımlar

Mim İnşaat Genel Müdürü Emre Yıldız'dan özel açıklama: "Sadece yatırım yapmak değil, keyifli bir yaşam isteyen herkes için yepyeni projelerimize başladık"...

Çanakkale’de ürettiği MediGarden markalı konutlarla adından sıkça söz ettiren Mim İnşaat A.Ş. Genel Müdürü Emre Yıldız, imarpanosu.com aracılığıyla müjdeyi verdi: Çanakkale, yatırımda kazandırdı, daha da kazandıracak… Biz de yatırımcılarımızla keyif ve konforlu projelerde buluşacağız…

Mim İnşaat Genel Müdürü Yıldız, Çanakkale’de yeni başlayan projelerine yönelik önemli açıklamalar yaptı.

Temelleri atılan ve 2020’de hizmete açılması planlanan Çanakkale 1915 Köprüsü ile bölgenin daha da değerlendiğine dikkat çeken Mim İnşaat Genel Müdürü Emre Yıldız, “Çanakkale son 5 senedir hızla gelişen bir şehir. Yapılan yatırımların yanı sıra sosyal yaşamda da büyümeyi seçeneklerin çoğalmasından, yollar ve köprüler yapılmasından net bir şekilde hissedebiliyoruz. Merkez Bankası’nın açıkladığı Konut Fiyat Endeksi’ne göre Çanakkale, yıllık değişimi en yüksek olan şehirler arasında yer aldı” dedi.

Gayrimenkul sektöründeki fiyatların o bölgeye yapılan ve yapılması planlanan yatırımlarla orantılı şekilde değerlendiğinin altını çizen Yıldız, Çanakkale 1915 Köprüsü ile Çanakkale’de konut yatırımını yukarı doğru ibre kazandığını söyledi. Çanakkale’ye son 5 yılda gayrimenkul yatırımı yapanların kazandığını belirten CEO Yıldız, “5 yıldır yatırım yapanlar kazandı, onlar kazandıkça da doğal olarak talep arttı. Bundan sonra da ibrenin önümüzdeki 5 yıl daha bu şekilde devam edeceğini öngörüyoruz” diye konuştu.

“Çanakkale’de her konut değerlenmez”

Yıldız, Çanakkale’de değer artışının her konuta yansımayacağının altını çizerek odaklandıkları Kepez – Çanakkale Devlet Hastanesi bölgesinin daha da prim yapacağını öne sürdü. “Çanakkale’nin değerleniyor olması her konutun değer artışı yaşayacağı anlamına da gelmiyor” diyen Yıldız “Şehirde de ‘iyi bölge gözetmek’ gerekli. Biz bunu Çanakkale Devlet Hastanesi karşısında sağladığımızı düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

MediGarden’ler kazandırıyor

Mim İnşaat, MediGarden 4’te satışları tamamlamak üzere…

Firma olarak satışlarını hızla tamamladıkları projelerinden de bahseden Emre Yıldız, Medi Garden serisinin 5 etabı için müjdeyi verdi. Yıldız, Çanakkale’ye konut yatırımı yapmak isteyenlerin merakla beklediği açıklamayı şu cümlelerle yaptı:

“MediGarden serisinin 4. etap satışları neredeyse tamamlanmak üzere, talep artarak devam ettiği için 5. etap için çalışmalara başladık. Kolay alım satımı olan konutlar şehre ilk kez yatırım yapacak yatırımcılar için iyi bir başlangıç olarak algılanıyor.

Öte yandan Çanakkale Boğazı’nın değeri (Dünya’da kaç tane boğaz var ki?) şehre nitelikli göç sağlıyor. Sadece yatırımcı değil keyifli bir yaşam için taşınmak isteyen insanlar için yepyeni ürünler hazırlıyoruz”…

imarpanosu.com

Bunları da beğenebilirsin