Ceylan İnşaat dostlarıyla buluştu – VİDEO

Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, 5. Geleneksel Dostlar ile Yaz Sohbeti’nde konuştu: “Dostlarımızla hasbıhal etmek, birlikte yapacağımız işleri görüşmek, ihtiyacı olana destek vermek için buluşuyoruz”…

Ceylan İnşaat, dün akşam (5 Ağustos 2017 Cumartesi akşamı) ‘5. Geleneksel Dostlar ile Yaz Sohbeti’yle İstanbul Küçük Çamlıca’daki Nagehan Restaurant’ta dostlarıyla buluştu. TÜMSİAD üyesi iş adamlarının aileleriyle birlikte katılım gösterdiği yemekli sohbet toplantısı, Semerkand Vakfı Başkan Yardımcısı Dr. Mustafa Bahadıroğlu’nun Arapça’da ‘Yardım’ anlamına gelen Nasr Suresi’ni okumasıyla başladı.

ceylansohbet2

Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı ve TÜMSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Muammer Ceylan, Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ozan Ceylan ve Ceylan Kız Öğrenci Yurdu Müdürü Esin Ceylan’ın ev sahipliğinde geçen yemekli sohbet toplantısına, TÜMSİAD İstanbul Şube Başkanı Soner Biber ve Semerkand Vakfı Başkan Yardımcısı Dr. Mustafa Bahadıroğlu ile dernek üyesi işadamları aileleriyle birlikte katılım gösterdi.

ceylansohbet1

Muammer Ceylan: ‘Dostlarla yardımlaşmak için buluşuyoruz’

 

ozanceylan

Yaz sohbetinin açılış konuşmasını yapan Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, “Bu yıl beşinci kez bir araya geldiğimiz Dostlar ile Yaz Sohbetleri’mizde birlikte yapabileceğimiz iş imkanlarının konuşmanın yanı sıra dostlarla yardımlaşmak için buluşuyoruz. Birbirimize meşguliyetimizi ve ihtiyacımız olan desteği anlatıyor, bağlarımızı kuvvetlendiriyoruz” dedi. İşte Ceylan’ın o konuşması:

MUAMMER CEYLAN KİMDİR? TANIŞMAK İÇİN TIKLAYIN!

Program, daha sonra Ceylan İnşaat Satış ve Proje Koordinatörü Kubilay Kişin’in ZER markalı konut projelerini sunumuyla devam etti…

imarpanosu.com

Bunları da beğenebilirsin