Ceylan İnşaat’tan Uluslararası Down Plaj Futbol Festivali’ne destek

Dünyada ilk defa bu sene Bodrum Yalıkavak’ta gerçekleştirilecek olan Uluslararası Down Plaj Futbol Festivali 23 Nisan Çocuk şenliği kapsamında down sendromlu çocukları biraraya getirecek.

Uluslararası Down Sendromlu Federasyonu (UDF) tarafından organize edilen ve Ceylan İnşaat’ın da sponsorları arasında yer aldığı ve tüm gün sürecek plaj futbolu festivali renkli turnuvalara da sahne olacak.

“Gurur duyuyorum”

Konuyla ilgili görüşlerini dile getiren Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan; “İş yaşamı dışındaki tüm değerlerimize önem veriyoruz. Spor, sanat, kültür, eğitim ve sosyal sorumluluk projeler gibi değerlerimize her zaman elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Down Sendromlu çocuklarla gerçekleştirdiğimiz projeler ise bizim en hassas olduğumuz konulardan biri ve Ceylan İnşaat olarak bu çalışmanın içerisinde yer almaktan gurur duyuyorum” dedi.

Muammer Ceylan ayrıca, “23 Nisan’da Down Sendromlu çocuklarımızla birlikte olmaktan son derece mutluluk duyacağız. Tüm kamuoyu ve basınımızı da bu güzel projeyi desteklemek üzere Bodrum Yalıkavak’a davet ediyoruz” dedi.

Program akışı:

Tarih: 23 Nisan 2018
Açılış: 14:00
Adres: Zeytin Lina No: 64 Plaj Caddesi – Yalıkavak / Bodrum

Ceylan İnşaat iletişim

Web: www.ceylaninsaat.com.tr

Bunları da beğenebilirsin