17 KASIM – PERŞEMBE CNR Emlak Fuarı’nda Emlak Zirvesi

CNR Emlak Fuarı, Emlak Zirvesi ile yatırımcı ve üreticiyi buluşturuyor… İşte CNR Emlak Fuarı Emlak Zirvesi’nin programı ve detaylar…

Türkiye’nin ilk ve en büyük fuarı ‘CNR Emlak -Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı’ 17-20 Kasım tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleştirilecek. Bu yıl 4’üncü kez organize edilecek fuarda 400’e yakın proje tanıtılacak.

Her bütçeye uygun projenin sergileneceği fuarda, Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul, Yenigün İnşaat ve Emlak Konut GYO ortaklığında hayata geçirilen ‘Büyükyalı İstanbul’ projesi ve Osmangazi Belediyesi tarafından hayata geçirilecek, Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi yatırımcılara tanıtılacak.

Fuara, Rusya, İran, Orta Doğu ülkeleri, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Katar ve Türki Cumhuriyetler başta olmak üzere pek çok ülkeden binlerce yatırımcı bekleniyor. Kuveyt merkezli ve dünya çapında yatırımları bulunan Alea Global’in kurucuları ünlü Al Duaij ailesinin son kuşak temsilcisi CEO Mohammad Al Duaij, Türkiye’deki yatırım fırsatlarını değerlendirmek üzere CNR Emlak Fuarı’na katılacak.

200’e yakın yabancı katılımcı Emlak Fuarı Zirvesi’ne geliyor

Fuar kapsamında bu yıl ilk kez 17 Kasım tarihinde düzenlenecek “CNR İstanbul Emlak Zirvesi” ile Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörlerinden gayrimenkul aktörleri, kamu yetkilileri, finans uzmanları, ulusal ve uluslararası yatırımcılar “Şimdi, Türkiye’ye Yatırım Zamanı” başlığı altında sektörün güncelini masaya yatıracaklar. Dünyada ve Türkiye’de inşaat sektöründe yeni trendler, gayrimenkul ve konut sektörüne bakış, kentsel dönüşümde yeni çözümler ve trendler gibi konularda panellerin düzenleneceği CNR Emlak Zirvesi’ne Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Rusya, BDT, İran ve Azerbaycan’dan 200’e yakın yabancı katılımcı ve dinleyici gelecek.

Emlak Zirvesi programı

cnremlakzirvesi-program

Bunları da beğenebilirsin