Çocuklar babalarına şampiyonluk hediye edecek

Tarihi yarımadanın yanı başında yer alan Vatan Caddesi ile E5’in kesiştiği noktada, Bayrampaşa metro istasyonunun hemen yanında bulunan Axis İstanbul AVM, Babalar Günü’ne özel satranç turnuvası düzenleyecek.

Axis İstanbul AVM, 17-18 Haziran tarihlerinde gerçekleştireceği turnuvada Babalar Günü’nü unutulmaz kılacak. Turnuvanın kayıtları www.istanbul.tsf.org.tr üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. İki gün boyunca babaları ile birlikte kıyasıya mücadele edecek çocuklar, hem keyifli vakit geçirecek hem de satrançla birlikte beyin jimnastiği yapacak. Tunuvada birinci olacak takım bir adet yarım altın, ikinci olacak takım bir adet çeyrek altın ve üçüncü olacak takıma ise bir adet gram altın kazanacak.

Axis İstanbul AVM, birbirinden renkli ve eğlenceli etkinliklerle ziyaretçilerinin yüzünü güldürmeye devam edecek.

Axis İstanbul AVM

Axis İstanbul AVM, geçmişle geleceğin birleştiği noktada, tarihi yarımadanın yanı başında yer alan Eyüp’te, sunduğu eşsiz alışveriş deneyimi, renkli eğlence ve sosyal aktiviteleriyle ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatan yepyeni bir alışveriş merkezi. Axis İstanbul AVM, her zevke ve bütçeye hitap eden, ulusal ve uluslararası markalardan oluşan mağaza karması, 1.400 kişi oturma kapasiteli yeme içme alanı, süpermarket, elektronik market, çocuklar için büyük ve eğlenceli oyun alanı, fitness merkezi, sinema salonu, açık ve kapalı otopark ile alışverişten eğlenceye, teknolojiden sosyal aktivitelere kadar hayatınıza renk katacak tüm noktaları bünyesinde birleştiriyor. Hem yakın çevresindeki ofis çalışanlarına, hem de ailelere ve her yaştan ziyaretçiye konforlu bir alışveriş deneyimi sunan Axis İstanbul AVM’ye İstanbul’un tüm merkezi noktalarından kolaylıkla ulaşılabiliyor. Axis İstanbul AVM, E5 ile Vatan Caddesi kesişiminde, Bayrampaşa metro durağının yanı başında yer alıyor.

Bunları da beğenebilirsin