CPM yazılım hedef büyüttü

Yüzde yüz yerli sermayeyle kurulan CPM Yazılım, kurumsal yapılanmasının ardından büyüme atılımlarına devam ediyor. CPM Yazılım, farklı sektörlerden 500’ü aşkın müşteriden edindiği deneyimi Türkiye’nin dört bir yanına yaymak için çözüm ortakları arıyor. 2016 sonunda 20 ile ulaşmayı hedefleyen CPM Yazılım, 2017 sonunda tüm Türkiye’de yer alarak kendi alanında bir ilke imza atmak istiyor.

Kurulduğu ilk yıllardan itibaren geliştirdiği yazılımlar ile KOBİ ve büyük ölçekli işletmelere çözüm ortaklığı sunan CPM Yazılım; 1999 yılından bu yana birçok farklı sektöre yazılımlar geliştirerek Türkiye’de sanayi sektörüne hız ve esneklik kazandırmaya devam ediyor. Kurumsal yapısını kısa süre önce değiştiren CPM Yazılım, hizmet ağını genişletmek için Türkiye’nin dört bir yanında çözüm ortakları arıyor. “Yerli Yerinde Çözümler” sloganıyla yola çıkan CPM Yazılım, çözüm ortağı yapılanmasını da güçlendirerek satış sonrası müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmak istiyor.

Hedef: tüm Türkiye’de CPM

Şu anda Marmara, İç Anadolu, Ege, Doğu Anadolu Bölgeleri’nde 8 çözüm ortağı ve 10’dan fazla satış ortağı ile Türkiye genelinde hizmet veren CPM Yazılım yeni yapılanmasıyla birlikte; 2016 sonunda 20 ilde, 2017 sonuna kadar ise Türkiye’nin tüm bölgelerinde çözüm ve satış ortağı yapılanmasını tamamlamayı hedefliyor.
İlk hedefimiz ülke çapında akla ilk gelen Türk yazılım firması olmak…

CPM Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Recep Palamut; “Öncelikli hedeflerimiz; Türk sanayisine hizmet etmek ve ülke çapında akla ilk gelen yazılım firması olmak. Bunun yanısıra yerli yazılımın ve Türk yazılımcılarının farkını ortaya koymak. Bu hedeflere ulaşmak için de en temel gereksinimin kaliteli ve sürdürülebilir hizmet olduğuna inanıyoruz. Kurumsal yapımızı geliştirmek için yaptığımız yatırımlar özellikle 2016 yılında hız kazanacak. Türkiye’nin dört bir yanında bulunan müşterilerimize daha yakın olabilmek için yeni bir atılım başlattık. “Çözüm Ortağı” ağımızı genişleterek müşterilerimize daha yakın olmayı hedefliyoruz. Şu anda yazılım sektöründe uluslararası markaların yapamadığı birçok yazılım geliştiriyoruz. Sektörlere ve sektörün dinamiklerine inebiliyoruz ve çözüm üretebiliyoruz. Paket programlardan kaynaklı eksiklikleri ortadan kaldırarak müşterilerimize ilk aydan itibaren %10 ile %25 oranında karlılık sağlıyoruz. Bu da bir Türk firması olarak ERP’deki farkımızı da ortaya koyuyor . Bu haklı gururumuzu Türkiye’de yeni çözüm ortaklarımızla da paylaşmak istiyoruz“ dedi.

Bunları da beğenebilirsin