Cubes Ankara satışa çıktı: 6+1 de var, kat bahçesi de…

Cubes Ankara, 'Ankara'nın yeni havası' sloganıyla Vakıf GYO tarafından satışa sunuldu. Cubes Ankara 1+1'den 6+1'e kadar farklı konut tipiyle dikkat çekiyor. İşte Cubes Ankara detayları...

Vakıf GYO’nun 1,35 milyar liralık yatırımla Ankara Çukurambar’da hayata geçirdiği Cubes Ankara projesi satışa sunuldu. 1+1’den 6+1’e kadar değişen konut tipleri ve ofis seçeneklerinin yer aldığı proje; gösteri merkezi, yüzme havuzu, spor, gurme ve alışveriş alanları ile dikkat çekiyor.

Cubes Ankara’da yaşam ne zaman başlayacak?

Cubes Ankara projesinde neler var? Cubes Ankara ne zaman teslim? Cevaplar haberde…

Vakıfbank ve Toplu Konut İdaresi (TOKİ) iştiraki olan Vakıf GYO’nun Ankara’daki yeni projesi Cubes Ankara, “Ankara’nın yeni havası” sloganı ile satışa sunuldu. Ankara’nın yeni cazibe merkezi
Çukurambar’da ve yatırım potansiyeli son derece yüksek bir bölgede, toplam 217 bin metrekare
inşaat alanı üzerine kurulu projede yaşamın 2023’te başlaması planlıyor.

Cubes Ankara’da neler var?

Bu yıl 25. yılını kutlayan Vakıf GYO’nun 1,35 milyar liralık yatırımla hayata geçirdiği Cubes Ankara; farklı ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanan konut, ofis, ticari ve sosyal yaşam alanlarından oluşuyor.

Proje 1+1’den, 6+1’e kadar değişen konut tiplerinin yanı sıra, farklı ofis seçenekleri, kat arasında yer alan açık koşu parkuru, çatı katına konumlanan fitness ve yüzme havuzuyla da dikkat çekiyor.

Onur İncehasan: “Geleceğin ihtiyaçlarına da cevap verecek unsurlarla tasarladık”

Vakıf GYO Genel Müdürü Onur İncehasan’ın açıklaması şöyle…

Vakıf GYO olarak geleneğin gücü ile geleceğin yaşam alanlarını inşa ettiklerini belirten Vakıf GYO Genel Müdürü Onur İncehasan, “Sektörümüzün örnek kuruluşu olma hedefiyle projelerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz. Vakıf GYO’nun 25’inci yılında başkentimiz Ankara’da hayata geçirdiğimiz Cubes Ankara’yı sadece bugünün değil, geleceğin ihtiyaçlarına da cevap verecek unsurlarla tasarladık.

Cubes Ankara projesinin şirketimiz portföyüne dâhil olduğu günden itibaren, titiz bir şekilde
yürüttüğümüz çalışmalarla Ağustos ayının başında inşaat uygulama sürecini başlattık. Çukurambar’ın değişen ve gelişen çehresine uygun fiziksel ve sosyal unsurlara sahip yatırımımız, sadece proje içerisinde yaşayanlara değil, çevresine de sosyal ve kültürel yönden hizmet verecek nitelikte” dedi.

Ankara’nın sosyal yaşamına dinamizm getirecek

Onur İncehasan, yeni projeler geliştirirken hem Türkiye hem de dünyadaki kentsel ihtiyaçları göz
önüne aldıklarını da söyledi. Şehir merkezinde oldukça dinamik bir bölge olan Çukurambar’ın yatırım değeri açısından da büyük potansiyel taşıdığına dikkat çeken İncehasan, “Cubes Ankara, lokasyon avantajı ve yenilikçi tasarımıyla, tamamlandığında bölgenin alışveriş ve yeme-içme merkezi haline dönüşecek. 7/24 yaşayan, kendinden bahsettiren dinamik bir yapıya sahip bir projeden söz ediyoruz.

2023 yılında tamamlama hedefinde olduğumuz projemize henüz satışa sunulmadan önce bile
gösterilen ilgiden oldukça memnunuz. Projemizin sanatsal aktivitelere ev sahipliği yapacak gösteri merkezi, yüzme havuzu, spor, gurme ve alışveriş alanları ile şehrin dinamik yaşamına da ev sahipliği yapmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

Doğa dostu malzemelerle tasarlandı

Satılabilir ve kiralanabilir nitelikteki ofis, restoran, kafe, alışveriş alanlarıyla 7/24 her türlü ihtiyaca karşılık vermeyi hedefleyen Cubes Ankara, kentin merkez noktalarına dakikalar içerisinde ulaşabilme imkânı sunuyor. Yeşilden vazgeçemeyenler için kat bahçeleri, teraslar ve ortak alanların da sunulduğu Cubes Ankara, çocuklara, evcil hayvanlara, doğaya ve engellilere dost bir proje olarak öne çıkıyor.

Doğa dostu malzemelerle tasarlanan Cubes Ankara projesi, enerji tasarrufu, geri dönüşümü ön
planda tutan sistemi, dünya standartlarındaki dış cephesi ve mimari çözümleri ile sürdürülebilirliğe de katkı sağlayacak.

Cubes Ankara proje bilgileri

Proje Adı: Cubes Ankara

Yatırımcı Firma: Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (%100)

Konumu: Çukurambar, Ankara

Kapalı İnşaat Alanı: 216.932 m2

Toplam Bağımsız bölüm sayısı: 916

Toplam Blok sayısı: 4

A1 Blok: 10 Bodrum Kat + Zemin kat + 33 Normal Kat

A2 Blok: 10 Bodrum Kat + Zemin kat

B1 Blok: 10 Bodrum Kat + Zemin kat + 24 Normal Kat

B2 Blok: 10 Bodrum Kat + Zemin kat

Konut, Ofis, Home Ofis ve Ticari Üniteler

Yatırım Değeri: 1,35 Milyar

Bunları da beğenebilirsin