DAP Dünyası Çadır Günleri’nde yüzde 25 indirim! 297 bin TL’ye rezidans

DAP Dünyası Çadır Günleri başladı. DAP Yapı projelerinin yüzde 25 indirimle satışa sunulduğu çadırda 397 bin TL’lik konut 297 bin TL”ye, 500 bin TL’lik konut 375 bin TL’ye ve 1 milyon TL’lik konut 750 bin TL’ye satılıyor… Peki DAP Yapı çadırı nerede? DAP Dünyası Çadır Günleri’nde tarihi indirim hangi tarihe kadar sürecek? İşte detaylar…

DAP Dünyası Çadır Günleri, yüzde 25 tarihi indirimle başladı. DAP Yapı’nın tarihinde ilk defa bu döneme özel yüzde 25 çadır indirimi ile 397 bin TL’lik konut 297 bin TL’ye, 500 bin TL’lik konut 375 bin TL’ye 1 milyon TL’lik konut 750 bin TL’ye satılıyor.

DAP Dünyası Çadır Günleri ne zaman başladı, ne zamana kadar sürecek?

DAP Yapı, hem oturum hem de yatırım amaçlı konut edinmek isteyenlere büyük bir fırsat sunuyor. Tüm projelerinde geçerli olacak kampanya çerçevesinde yüzde 25 indirim uygulayan DAP Yapı, tarihi kampanya için Ümraniye’deki Meydan AVM’de dev bir çadır kurdu. 23 Mart-9 Nisan 2017 tarihleri arasında devam edecek olan kampanya stoklarla sınırlı.

dap_yapi_cadır

Geliştirdiği nitelikli projeler ile ulusal ve uluslararası alanda başarılara imza atan DAP Yapı tarihi bir kampanyaya imza atıyor. Özgün mimarisi, tasarımı ve lokasyon özellikleri ile dikkat çeken DAP Yapı projeleri yüzde 25 indirim avantajıyla sunuluyor.

Çadırda hangi DAP Yapı projeleri var?

Dalga Kule, Burgu Kule, Tango Kule, Vazo Kule, Adam Kule, Taksim Petek Residence, Teras Kule ve DAP Vadisi’nde yer alan ofisler, güncel fiyatları dörtte bir oranında düşürülerek alıcı ve yatırımcılarla buluşuyor.

DAP Yapı projeleri ne kadar sürede kendini amorti ediyor?

Kişiye özel ödeme planıyla 50 aya kadar sıfır faizle vadelendirilen projeler hemen teslim özelliğiyle öne çıkıyor. Peşin veya banka kredisiyle alanlar yüzde 25 indirimden faydalandıkları gibi, ‘kendi kendisini ödeyen rezidanslar’ın kira geliri 10 yılda yatırımı amorti ediyor. Öte yandan gayrimenkulün değeri de artarak prim yapıyor.

DAP Holding Yonetim Kurulu Baskanı Ziya Yılmaz
DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, çadır günlerinin detaylarını açıklıyor…

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz: “Böyle bir kampanya bir daha gelmez”

Tarihi kampanya için Meydan AVM’de dev bir çadır kurduklarını belirten DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz şunları söyledi:

“Konut edinmek isteyenler için tüm imkânları seferber etmiş durumdayız. Emlak Konut GYO ve bankalarla el ele vererek, Validebağ Konakları projemiz için özel koşullar oluşturmuştuk. Müthiş bir ilgiyle karşılaştık. Çok yoğun bir talep gelince, fiyat avantajı Validebağ projesiyle sınırlı kalmasın, diğer projelerimiz için de geçerli olsun istedik. DAP Yapı olarak, kendi tarihimizde ilk defa yüzde 25 indirim yaparak, tüm vatandaşlarımızın yararlanacağı şekilde yeni bir kampanya başlatıyoruz. İstanbul’a ve ülkemize anıt binalar, sembol eserler kazandırmaya devam ederken, halkımızın yararlanması için tarihi bir fırsat sunuyoruz. Böyle bir kampanya bir daha gelmez; 2 hafta sürecek olan kampanyamızda 397 bin TL’lik konut 297 bin TL’ye, 500 bin TL’lik konut 375 bin TL’ye, 1 milyon TL’lik konut 750 bin TL’ye satılacak.

Hükümetimiz, proje geliştiriciler için yolu açtı, Maliye Bakanımız birbiri ardına hayata geçirilen düzenlemelerle desteğini esirgemedi ve bizler de şantiyelerimizin hiç durmadan çalışması adına elimizi taşın altına koyduk. Halkımızı, ev almak için tüm bileşenlerin bir araya geldiği bu ortamda, yüzde 25 gibi ciddi bir indirim oranından faydalanmaya davet ediyoruz.”

DAP Dünyası Çadır Günleri nerede? DAP Yapı Çadırı nerede?

DAP Dünyası Çadır Günleri kapsamında yüzde 25 indirim uygulanan DAP Yapı Çadırı, İstanbul Ümraniye Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Balkan Caddesi, No: 62 adresindeki Ümraniye AVM’de…

DAP Yapı Çadır Günleri’ne nasıl gidilir?

Anadolu yakasından gelenler Ümraniye-Çakmak istikametinden gelip, Çakmak köprüsünden yüzme havuzlarına doğru 200 metre devam edebilirler. Avrupa yakasından gelenler ise FSM Köprüsü’nden çıktıktan sonra Şile – Çekmeköy tabelalarını takip ederek Tepeüstü kavşağına gelip, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi yazan tabeladan içeriye devam edebilirler.

Toplu taşıma ile Kadıköy’den gelenler ise 13-20Ü otobüsleri, Üsküdar’dan gelenler ise Üsküdar – Dudullu minibüslerini kullanabilirler.

DAP Yapı iletişim

Tel: 444 9 327
Web: www.dapyapi.com.tr

Bunları da beğenebilirsin