DAXOM, Avrupa’nın en ince hermetik şofbenini görücüye çıkarıyor

Isı teknolojilerinin yerli markası DAXOM, 7-10 Şubat tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek olan ISK-SODEX İstanbul fuarında, sadece 11 cm kalınlığa sahip Türkiye’nin ve Avrupa’nın en ince hermetik şofbeni Daxom Plus’ı görücüye çıkaracak.

Firma kendi üretimi olan doğalgazlı, elektrikli ve güneş enerjisi uyumlu şofbenler, elektrikli kombiler, yoğuşmalı duvar tipi kazanlar ve yoğuşmalı yüksek kapasiteli şofbenlerin yer aldığı ürün gamını da ISK – SODEX İstanbul’un 9. Hall B14 standında, ziyaretçileriyle buluşturacak.

Firma, İstanbul Ümraniye’deki yaklaşık 2 bin 500 metrekarelik kapalı alanda üretimini gerçekleştirdiği yoğuşmalı duvar tipi kazan, elektrikli kombi, hermetik şofben, yoğuşmalı şofben ve elektrikli şofben modellerini ISK-SODEX İstanbul 2018’de sergileyecek.

DAXOM, yeni geliştirdiği elektrikli şofben modelinin lansmanını fuarda yapacak!

Aynı zamanda makine mühendisi olan Genel Müdür Aydın Çetin’in yönetiminde Ar-Ge faaliyetlerini sürdüren DAXOM, 5 kW ile 24 kW kapasite aralığında, tek faz veya 3 fazla çalışan, sabit sıcak su sağlayan, kullanıcı dostu dokunmatik ekranlı yeni elektrikli şofben modelini ilk kez ISK – SODEX İstanbul fuarında görücüye çıkarmaya hazırlanıyor.

En incesi “Daxom Plus”

Daxom, sadece 11 cm kalınlığa sahip Türkiye’nin ve Avrupa’nın en ince hermetik şofbeni Daxom Plus’ı da fuarda sergileyecek. Yaşam alanlarındaki sıcak su ihtiyacını sorunsuz olarak karşılayan ürün, tercihe göre doğalgaz veya LPG ile kullanılabiliyor. Dijital ekranı üzerindeki ayar bölmesi sayesinde suyu, istenilen derecede sabit sıcaklıkta veren Daxom Plus hermetik şofben, CE belgeli ve TS 615 normlarına göre üretiliyor.

Ülke geneline yayılan 50’ye yakın toptancı bayinin yanı sıra yaklaşık 350 satış noktası ve yaygın servis ağı ile hizmet veren DAXOM’un sunduğu ısıtma çözümlerini yerinde görmek isteyenler, ISK-SODEX İstanbul 2018’in 9. Salonundaki B14 numaralı DAXOM standını ziyaret edebilirler.

www.daxcom.com

Bunları da beğenebilirsin