Dekar Asmalı Evler’de fiyatlar metrekaresi 3.900 TL’den başlıyor

Bahçeli ev konseptiyle dikkat çeken Dekar Yapı Beylikdüzü’nde hayata geçirdiği Dekar Asmalı Evler projesinde yoğun ilgi görüyor. İlk iki etabı kısa sürede satılan projenin 3. etabı da satışa çıktı. 1. etapta konut teslimlerinin kasım ayında yapılması planlanıyor.

Bahçeli ev konusunda akla ilk gelen isimlerden biri olan Dekar Yapı’nın yeni projesi Dekar Asmalı Hayat ile Beylikdüzü’nde değişimı hızlandırdı. Bahçeli bir yaşamla, deniz manzarasını buluşturan Dekar Asmalı Hayat projesi yatırımcıdan yoğun talep aldı 78 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen projede 3+1, 4+1 ve 5+1 evlerden oluşan 7 tip konut ve ticari ünite bulunuyor. Tek kat ya da dubleks olarak brüt 149 ile 361 metrekare aralığında tasarlanan bahçeli evlerin metrekare fiyatları 3 bin 900 TL’den başlıyor. Toplamda 244 bahçeli evden oluşan Dekar Asmalı Hayat projesinde her evin 30 ile 250 metrekare arasında değişen bahçeleri bulunuyor.

BAHÇELİ EVE DEVAM

Dekar Asmalı Hayat projesi ile birçok ailenin daha bahçeli ev sahibi olacağını belirten Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu, “Deniz ve maviyi buluşturduğumuz Dekar Asmalı Hayat, hem yatırım değerinin yüksek olması, hem de insanların hayalindeki bahçeli evi uygun fiyatlarla sunması açısından bölgenin yıldızı olacak. Dekar Yapı’yı takip eden ve yeni projelerimizi sabırsızlıkla bekleyen bir müşteri kitlemiz var. Ön talep topladığımız dönemde gördüğümüz ilgi de bunu kanıtladı. İnsanların bahçeli ev sahibi olma isteğini görüyor, bu doğrultuda da ayrıcalıklı projeler geliştirmeye devam ediyoruz” dedi.

3. ETAP SATIŞTA

Dekar Asmalı Hayat projesinin ilk 2 etabı çok kısa bir sürede satıldı. Son etap olan 3. etap satışlarına başlanan projeye ilgi yoğun. Projenin 1. etabı Kasım 2016’da, 2. etabı Mayıs 2017’de, 3. etabı ise Kasım 2017’de ev sahiplerine teslim edilecek. Projede, yüzme havuzu, fitness salonu, cafe, tenis kortu, basketbol sahası ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

Sabah

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Bunları da beğenebilirsin