Dekon Suadiye Ametist fiyat listesi 1 milyon 80 liradan başlıyor

Dekon Suadiye Ametist fiyat listesi 1 milyon 80 TL’den başlangıç gösterirken Dekon Suadiye Ametist’te daire teslimlerine bir ay kaldı… İşte detaylar…

Dekon Suadiye Ametist fiyat listesi 1 milyon 80 liradan başlangıç gösteriyor… Gayrimenkul sektörüne kazandırdığı projelerle bir marka olan Dekon İnşaat, Suadiye’de inşa ettiği Dekon Suadiye Ametis projesini teslim etmeye hazırlanıyor. Çalışmaların hız kazandığı projede beş daire sahiplerini bekliyor. Teslime özel kampanya düzenleyen Dekon İnşaat, son beş dairesi için yüzde 20 iskonto uyguluyor…

Bugüne kadar gerçekleştirdiği projeleriyle bir marka olan Dekon İnşaat, Suadiye’de inşa ettiği Dekon Suadiye Ametist projesini yatırımcısıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Bir ay sonra teslimlerin yapılacağı Dekon Suadiye Ametist’te çalışmalar bütün hızıyla sürüyor.

dekon-ametist2Dekon Suadiye Ametist indirim

Suadiye’nin gözdesi haline gelen Dekon Suadiye Ametist, toplam üç etaptan oluşuyor. Birinci etabın hak sahiplerine teslim edileceği projede, sadece beş daire sahiplerini bekliyor. Teslime özel kampanya düzenleyen Dekon İnşaat, son beş dairesi için yüzde 20 iskonto uyguluyor.

Dekon İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Erdem, Suadiye’nin gözdesi haline gelen Dekon Suadiye Ametist’ten ev almak isteyenlerin acele etmesini istedi. Bu fiyatlara Dekon Suadiye Ametist’en ev sahibi olabilmenin imkansız olduğunu ifade eden Erdem, “Teslime özel yüzde 20 iskonto fırsatı sunuyoruz. Suadiye’de site içinde oturmak veya karlı yatırım yapmayı düşünenler için bulunmaz bir fırsat sunuyoruz” dedi.

Dekon Suadiye Ametist fiyat

Tekil apartmanların çoğunlukta olduğu bölgede Dekon Suadiye Ametist’in, üç bloklu tek site olma özelliğiyle pek çok sosyal imkanı bir arada sunduğunu belirten Erdem, ikinci etabın kaba inşaatının ise devam ettiğini bildirdi. Projenin lokasyon ve mimari yapısıyla dikkat çektiğini kaydeden Erdem, “5 bin 500 metrekare üzerine kurulu olan projemiz, toplam 152 daireden oluşuyor. 1 milyon 80 Türk Lirası’ndan başlayan fiyatlarla satışa sunduğumuz proje, çağdaş ve konforlu yaşam alanı isteyenler için ideal bir konsept sunuyor” diye konuştu.

Son 5 daire alıcısını bekliyor

Çoğunlu daire tipi olan Dekon Suadiye Ametist projesinde, dört farklı daire seçeneğinin bulunduğuna dikkat çeken Erdem, 2+1, 3+1, 3+1 dubleks ve 4+2 çatı teras ve dubleks daire seçenekleriyle birinci blokta 90 daire inşa edildiğini söyledi. Kalan son beş dairenin 2+1 ve 3+1’den oluştuğunu kaydeden Erdem, metrekarelerinin ise 2+1 dairelerin 90 metrekare, 3+1 dairelerin ise 137 metrekare büyüklüğe sahip olduğunu anlattı.

Kaliteli bir yaşam için her şey var

dekon-ametist

Modern hayatın kapılarını açan Dekon Suadiye Ametist projesinde, kaliteli bir yaşam için her şey düşünülmüş. Projede, jakuzili açık yüzme havuzunun yanı sıra fitnesscenter, cafe, zen bahçesi, çocuk oyun odası, çocuk oyun parkı, çok amaçlı açık spor alanları, 24 saat güvenlik ve kapalı otoparka yer verildi. Ayrıca sanat galerisinin de bulunduğu projede toplantı salonu da unutulmadı.

Dekon Suadiye Ametist nerede?

Suadiye’nin merkezinde yer alan Dekon Suadiye Ametist, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Bağdat caddesine 350 metre uzaklıklıkta yer alan proje, toplu taşıma araçlarına sadece 2 dakika mesafede. Ayrıca Suadiye Metrobüs Durağı yanında, Marmaray Suadiye istasyonuna da 2 dakikada ulaşım kolaylığı sunan Dekon Suadiye Ametist, Bostancı İDO iskelesine de 5 dakikalık mesafede yer alıyor. AyrıcaDekon Suadiye Ametist,15 Temmuz Şehitler Köprüsüne 10 dakika, FSM köprüsüne 15 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na da araçla 20 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.

Dekon İnşaat

2005 yılında İstanbul’da kurulan Dekon İnşaat, bugüne kadar yaklaşık 3 bin konut teslim etti. Cevdet Erdem’in yönetim kurulu başkanlığında kurulan şirket, çağdaş ve konforlu yaşam alanları ile dikkat çekiyor. Doğu Ataşehir’de inşa ettiği ilk projesi olan Meritlife Göl Konakları’nı Kasım 2006’da teslim eden Dekon İnşaat, sırasıyla Sempre Vita Konakları’nı Aralık 2007’de, Sempre Era Konakları’nı Şubat 2008’de, Meritlife Bulvar’ı Mart 2009’da, Meritlife Park’ı Haziran 2009’da ve Hayat Meritlife projesini ise Kasım 2012’de yatırımcısına teslim etti. Geçtiğimiz yıl dört bloktan oluşan Dekon Silva’yı, bu yıl da home office projesi olan Dekon Plus’ı tamamlayıp teslim etti.

Bunları da beğenebilirsin