DKY’nin Dumankaya itirazı!

DKY İnşaat, Fenerbahçe Spor Kulübü Hukuktan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Fethi Pekin'in açıklamasındaki o bölümlere itiraz etti. İşte DKY İnşaat'ın Dumankaya İnşaat ile anılmaya gösterdiği tepki...

DKY İnşaat, Dumankaya İnşaat ile anılmak istemiyor… Dün (29 Temmuz 2018, Pazar) “Fenerbahçe’den DKY İnşaat’a ‘dolandırıcılık’ davası” başlıklı haberimiz üzerine bir açıklama gönderen DKY İnşaat Kurumsal İletişim departmanı, haberde açıklamasına yer verdiğimiz Fenerbahçe Spor Kulübü Hukuktan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Fethi Pekin’in ifadelerinde geçen ve ‘Dumankaya İnşaat’ ile özdeşim kuran cümlelerine itiraz etti.

“Hiçbir bağımız bulunmamaktadır”

Sorumlu yayıncılık gereği DKY İnşaat tarafından gönderilen açıklamayı aynen yayınlıyoruz:

DKY Kurumsal İletişim: “Şirketimiz, 2013 yılında yeniden yapılanmaya giderek “DKY İnşaat”, DKY Kentsel ve DKY Sigorta” çatıları altında hizmet vermeye başlamıştır. Haberde ana firmamız olduğu iddia edilen şirketle hiçbir bağımız bulunmamaktadır.

imarpanosu.com gerçeklere bağlıdır

Editör notu: DKY İnşaat’ın 2013 yılından beri yoluna Ali Dumankaya yönetiminde devam ettiğini, Dumankaya İnşaat ile hiçbir bağlarının bulunmadığını tüm emlak sektörü yayıncıları gibi imarpanosu.com da bilmekte ve bu gerçeğe saygı göstermekte… Bu sebeple, Fenerbahçe Hukuktan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Fethi Pekin’in ifadelerindeki o bölümü haberden çıkarıyoruz.

Fenerbahçe’den DKY İnşaat’a ‘dolandırıcılık’ davası VİDEO

DKY İnşaat kimdir?

DKY İnşaat Onursal Başkanı İbrahim Dumankaya, 1961 yılında inşaat sektöründe kamu binaları inşası ile faaliyetlerine başladı. Daha sonra konut inşasına yönelerek 2000’li yıllardan itibaren hem kent içi hem kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde büyük ölçekli yaşam ve iş merkezleri gerçekleştirdi.

Bugüne kadar başta Gizli Bahçe Konakları, Manzara Konakları, Akdeniz Evleri, Adres, Dizayn, Trend, Trend Ekstra, Konsept İstanbul ve Minimal, Kartal’ın sembol projesi Vizyon, Göztepe’de kentin ilk üçüz kuleleri İkon, Ataşehir’de Flex, Bahçeşehir’de Modern ile 15.000’in üzerinde konut ve işyeri tamamlayarak sahiplerine teslim etti…

DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya…

2013 yılında yeniden yapılanmaya giden DKY İnşaat, Ali Dumankaya’nın Yönetim Kurulu Başkanlığı ile “DKY İnşaat”, “DKY Otomotiv”, “DKY Sigorta” ve “Dumankaya Yapı Malzemeleri” markalarını İbrahim Dumankaya Holding çatısı altında birleştirdi.

Bunları da beğenebilirsin