Dr. Ziya Yılmaz: DAP projelerimizle kampanyadayız

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ziya Yılmaz, konutta yüzde 20 indirim kampanyasıyla ilgili açıklamasında "Tüketiciler, yüzde 30’a varan indirim oranıyla ev sahibi olma fırsatı yakalıyor. DAP Holding olarak projelerimizde kampanya şartları içinde faydalanma fırsatı sağlıyoruz" dedi...

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ziya Yılmaz’ın konutta yüzde 20 indirim kampanyasına dair açıklaması şöyle;

“Ekonomimizin rekortmen sektörü gayrimenkulde KDV oranının yüzde 8’e indirilmesi, kamu bankalarının kredi faizlerinde indirime gitmesi ve tapu harçlarında düşüş yapılmasının ardından GYODER, İNDER ve KONUTDER’in tüm üyeleriyle birlikte taşın altına elini koyarak birlikte güç doğacak bir kampanyaya başlaması gurur verici bir adım.

‘Yüzde 30’a varan indirim’

KDV oranındaki yüzde 10’luk düşüşe ek olarak kampanya doğrultusunda sunulan yüzde 20’lik peşin indirimle birlikte tüketiciler, yüzde 30’a varan bir indirim oranıyla ev sahibi olma fırsatı yakalıyor. DAP Holding olarak tüketicilerimize mevcut satışta olan projelerimizde kampanya şartları içinde faydalanma fırsatı sağlıyoruz.

‘Ülkemizin ve ekonomimizin destekçisiyiz’

Ülkemize duyduğumuz güven ve sahip olduğumuz güçlü finansman doğrultusunda bugüne kadar her adımımızı ‘ülkemize nasıl daha fazla katma değer sağlarız’ diye düşünerek attık. Bundan sonra da ülkemizin ve ekonomimizin destekçisi olmaya devam edeceğiz.”

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Bunları da beğenebilirsin