Dumankaya Galatasaray’a Uğur’lu geldi: 4-0

Dumankaya göğüs reklamı Galatasaray’a ilk maçta uğurlu geldi… Galatasaray dün akşam TT Arena’da ağırladığı Eskişehirspor karşısına Dumankaya reklamıyla çıktığı Süper Lig maçında 4-0 farklı galibiyet elde etti. Galatasaray, Dumankaya sponsorluk anlaşmasıyla 3 yılda 30 milyon TL kazanacak…

Galatasaray Spor Kulübü, 4 yıldızlı formasının göğüs reklamı için inşaat sektörünün yenilikçi markası Dumankaya ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Türkiye’nin tek 4 yıldızlı takımı, 2015–2016 Spor Toto Süper Lig Şampiyonu Galatasaray’ın forma sponsoru, Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında yer alan Dumankaya İnşaat oldu.

Türk Telekom Arena Stadı’nda bugün (30 Ekim Cuma) düzenlenen basın toplantısı ve imza törenine Galatasaray Spor Kulübü adına Başkan Dursun Aydın Özbek ile Dumankaya İnşaat’ı temsilen de Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya katıldı. Galatasaray Spor Kulübü ile Dumankaya İnşaat arasında yapılan anlaşmaya göre, Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı, Süper Lig ve Türkiye Kupası’nda oynayacağı maçlarda Dumankaya logolu formalarla sahalarda yer alacak.

Galatasaray, Eskişehirspor maçına Dumankaya reklamıyla çıktı

dumankayags4
Galatasaray 4-0 farklı kazandığı Eskişehirspor maçına Dumankaya reklamıyla çıktı…

 

Cumhuriyet Bayramı’nın 92’nci Yıldönümüne rastlayan 29 Ekim 2015 tarihinde Galatasaray’ın Eskişehirspor ile karşılaştığı maçla başlayan işbirliği, 2015–2016 sezonundan itibaren 3 yıl boyunca, yani 2017–2018 sezon sonuna kadar devam edecek.

Dumankaya’dan Galatasaray’a 3 yılda 30 milyon TL

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası’nda yapacağı iç saha ve deplasman maçlarında Dumankaya logosu bulunan formaları giyecek. Galatasaray, yapılan anlaşma çerçevesinde 3 yılda toplam 30 milyon Türk Lirası tutarında bir gelir elde edecek.

Dursun Özbek: Dumankaya İnşaat ile yeni bir temele birlikte harç koyuyoruz

dumankayags1
Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya ve Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, kameralara böyle poz verdi…

 

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek imza töreni sırasında yaptığı konuşmada, “Galatasaray, Türk futbolunda ilklerin ve enlerin takımı. En çok şampiyon olan, en çok kupa kazanan takım. Uluslararası arenada UEFA kupası ve Süper Kupa’nın sahibi… Bu başarıları köklü geçmişinden gelen eşsiz birikimi sayesinde elde etti. Üzerine inşa edildiği sağlam temellerin değerini hep bildi, onlara sahip çıktı. Bugün de burada gelecek adına Dumankaya İnşaat ile yeni bir temele birlikte harç koyuyoruz. Bu işbirliğinin her iki taraf için de hayırlı olmasını, bizleri yeni başarılara taşımasını diliyorum” dedi.

dumankayags2
Uğur Dumankaya ve Dursun Özbek, sponsorluk sözleşmesine bugün imza attılar…

 

Uğur Dumankaya: Stratejik ortağımız Galatasaray’a en üst düzeyde katkıda bulunmayı hedefliyoruz

Hem gönülden sevdiği spor kulübüne hem de Türk futboluna katkıda bulunmak için sponsorluk anlaşmasına imza attıklarını belirten Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya “Umarım her iki taraf için de hayırlı olur” dedi.

dumankayags3
Uğur Dumankaya, “Desteklemekten gurur duyduğumuz bir takım olan Galatasaray’ın hem Türkiye’de hem de uluslararası platformda başarılarını arttırarak devam etmesini diliyoruz” dedi…

 

Dumankaya sözlerine şöyle devam etti. “Sektörümüzün önde gelen markalarından biri olarak, futbol camiasının öncü markası Galatasaray ile dinamik yapımıza uyum sağlayan önemli bir anlaşmaya imza attık. Biz, sporun bireysel ve toplumsal gelişime büyük katkısı olduğuna yürekten inanıyoruz. Bu anlaşma ile sporun gelişimine destek verirken, stratejik ortağımız Galatasaray’a da en üst düzeyde katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Desteklemekten gurur duyduğumuz bir takım olan Galatasaray’ın hem Türkiye’de hem de uluslararası platformda başarılarını arttırarak devam etmesini diliyoruz. Dumankaya İnşaat olarak bu süreçte katkıları ve iş birliklerinden dolayı Galatasaray Spor Kulübü’ne teşekkürü bir borç biliyorum” şeklinde konuştu.

Dumankaya İnşaat

1963 yılında ‘’Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak’’ misyonuyla yola çıkan Dumankaya Grubu bugün başta inşaat sektörü olmak üzere otomotiv, rent a car, sigorta ve PVC kapı pencere üretimi alanında hizmet veren bir şirketler topluluğuna dönüşmüştür. Yarım asırlık tecrübesiyle güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımıyla olağanüstü projelere imza atan Dumankaya İnşaat, Türkiye’nin en çok tercih edilen 5 yaşam alanı geliştirici şirketinden birisi olma özelliğinin sorumluluğu ve “sektörde, bir adım önde giden, en itibarlı marka olmak” vizyonuyla kalitesinden asla ödün vermeden faaliyetlerini sürdürüyor.

Bunları da beğenebilirsin