Dumankaya ve Keleşoğlu’nun Fikirtepe inatçılarına anlaşın tavsiyesi

Dumankaya ve Keleşoğlu’nun Fikirtepe inatçıları, İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Yaşar Güvenç ile buluştu. Müdürlükte gerçekleşen toplantıda maliklere, anlaşmaları yönünde tavsiyede bulunuldu. 

Dumankaya İnşaat ve Keleşoğlu İnşaat’ın Fikirtepe’de hala sözleşme imzalamamış hak sahipleri ile bir de İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Yaşar Güvenç görüştü.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü’nde 27 Nisan 2015 Pazartesi günü gerçekleşen toplantıda Güvenç, firma yetkilileri ve imza atmayan hak sahiplerine “anlaşın” tavsiyesinde bulundu.

Müdürlükten yapılan açıklamaya göre; Fikirtepe’de yüzde 90 üzeri maliklerle anlaşma yapan ve çok az bir azınlıkla anlaşma yapmayarak projenin önünü kapatan malikler, müdürlüğe çağrılıp firma yetkilileriyle yüzleştirme yapılıyor.

Dumankaya ve Keleşoğlu ve firmalarının imza atmayan malikleri Müdürlüğe avukatlarıyla birlikte geldiler. Firma yetkililerinin de yer aldığı toplantıda karşılıklı olarak sorunlar dinlendi ve anlaşmaları için tavsiyelerde bulunuldu.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Bunları da beğenebilirsin