Durgunluğa inat, Ece Türkiye’den iki yatırım!

AVM yönetimi ve kiralaması alanında faaliyet gösteren ECE Türkiye, piyasalarda çok sayıda sektörde durgunluk hakimken iki alışveriş merkezini birer hafta arayla açmaya hazırlanıyor.

Bugün açılışı yapılacak olan Axis İstanbul, ECE Türkiye tarafından yönetilecek olan 13. alışveriş merkezi olacak. Şirket, önümüzdeki hafta ise, kiralamasını ve uzun dönemli yönetimini üstlendiği İstanbul’daki Modern East AVM’yi açlışını yapacak.

2000 yılında kuruldu

ECE Grubu’nun iştiraki olarak 2000 yılında kurulmuş olan ECE Türkiye, İstanbul’da Marmara Park, Maltepe Park, MetroCity, Aqua Florya ve Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi, Ankara’da ANKAmall ve ACity, Eskişehir’de Espark, Afyonkarahisar’da Park Afyon, İzmir’de MaviBahçe ile Antalya’daki TerraCity ile Antalya Migros Alışveriş Merkezlerini yönetmekte ve kiralama faaliyetlerini sürdürüyor.

135 mağazası bulunuyor

Bugün faaliyete girecek olan Axis İstanbul, Eyüp’te, E-5 ile Vatan Caddesi’nin kesiştiği noktada yer alıyor. Yeni AVM, 135 mağazası, kafe ve restoranları, terasları, 1.400 kişi oturma kapasiteli yeme-içme alanı, çocuklar için büyük bir eğlence ve oyun alanı, 10 salonlu sineması ve fitness merkezi ile kapılarını açıyor. Alışveriş Merkezi’nde 2 bin kişiye istihdam sağlanacak…

avm

Perapost

Bunları da beğenebilirsin