Duru Beytepe son durum! FOTO-VİDEO

Duru Beytepe son durum kareleri drone aracılığıyla havadan çekildi... İşte Duru Beytepe projesinde son durum ne? sorusuna cevap o görüntüler ve Duru Beytepe son durum bilgileri...

Duru Beytepe son durum fotoğrafları nerede? Duru Beytepe son durum videosu nerede? Duru Beytepe projesinde son durum ne? İşte güncel bilgilerle Duru Beytepe son durum detayları…

Ankara’nın yeni gözdesi İncek ve Beytepe’nin kesişim noktasında hayata geçen Duru Beytepe projesinde betonarme imalatların sonuna gelindi.

Tona Yapı ve Safe İnşaat İcra Kurulu Başkanı İlhan Erdal…

2020 yılında teslim edilecek olan projede çalışmaların hızla devam ettiğini söyleyen Tona Yapı ve Safe İnşaat İcra Kurulu Başkanı İlhan Erdal inşa sürecinin detaylarını anlattı.

Duru Beytepe son durum

Tona Yapı ve Safe İnşaat ortaklığı ile hayata geçen DURU Beytepe tamamen ortaya çıktı. DURU Beytepe projesinin kaba inşaatının tamamlandığını, vinçlerin söküldüğünü ve projede betonarme imalatların sonuna gelindiğini anlatan İlhan Erdal “DURU Beytepe, tamamen ortaya çıktı, betonarme imalatlarımızın sonuna geldik ve ince işlerde de epey yol aldık.

Duvarlar tamamlandı alçı işlemleri devam ederken diğer taraftan da elektrik ve mekanik işleri ilerliyor. Eş zamanlı olarak kot düzeltmeleri ve peyzaj detayları üzerinde çalışılmaya başlandı.

Duru Beytepe ne zaman teslim?

Projemizin inşaatı hız kesmeden devam ediyor ve inşallah 2020 yılında Beytepe’de kusursuz bir yaşam başlayacak” dedi.

Her şey birinci sınıf

DURU Beytepe ‘de kullanılan malzemelerin birinci sınıf olmasına dikkat ettiklerini de kaydeden Erdal “Dış cephelerde görsellikle birlikte ısı, ses ve yangın yalıtımı kriterlerini üst düzeyde sağlayacak detaylar üzerinde çalışıyoruz, doğrama seçimleri cephe danışmanlığı alıyoruz. İlgili kurumlardan rüzgâr testleri istedik, kullanacak olduğumuz camların güneş geçirgenlik derecelerine varıncaya kadar masaya yatırıyoruz.

Teknik ekibimiz bu konuda çok titiz çalışıyor. Kullanacağımız malzemelerin seçiminde öncelikle çevre ve kullanıcı dostu olması en büyük hassasiyetimiz. Ayrıca kullanılacak malzemelerin kalitesi ve uzun yıllar özelliğini kaybetmeden hizmet vermesi ve aynı zamanda fonksiyonel olmasına dikkat ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Projenin yapım aşaması hakkında da bilgi veren İlhan Erdal “Duru Beytepe projesi başlayalı 16 ay olmasına rağmen betonarme yüzde 100, ince imalat ise yüzde 10 seviyesine gelmiştir” ifadelerini kullandı.

Duru Beytepe Tapusu Anında Elinizde

47 bin 276 metrekare arazi üzerine kurulan DURU Beytepe projesinin sunduğu sosyal alanlarla olduğu kadar ödeme kolaylıkları ile de yüz güldürüyor, peşinde yüzde 25 indirim, firma bünyesinde 50 ay vade anında tapu ve kişiye özel ödeme koşulları ile duru bir yaşam sizleri bekliyor.

Duru Beytepe iletişim

Web: www.durubeytepe.com

Bunları da beğenebilirsin