Ekrem İmamoğlu’ndan kritik atamalar

'Her Şey Çok Güzel Olacak' sloganıyla 31 Mart ve 23 Haziran'da İstanbul seçimlerini kazanarak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, Ulaşımdan Sorumlu Genel Sekreter Yardımcılığı’na Orhan Demir'i, Raylı Sistemler Daire Başkanlığı’na Doç. Dr Pelin Alpkökin'i, Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı’na Yüksek Mimar Prof. Dr. Yasin Çağatay Seçkin'i atadı... İşte detaylar...

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nda (İBB) Ulaşımdan Sorumlu Genel Sekreter Yardımcılığı’na raylı sistem uzmanı Orhan Demir, Raylı Sistemler Daire Başkanlığı’na çok iyi seviyede Japonca bilen Doç. Dr Pelin Alpkökin, Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı’na Yüksek Mimar Prof. Dr. Yasin Çağatay Seçkin atandı.

Ekrem İmamoğlu, uzmanlarla çalışıyor

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, seçim sürecinde söz verdiği gibi, çalışma arkadaşlarını uzman kadrolardan oluşturmaya devam ediyor. İmamoğlu, yönetici düzeyindeki kadın oranını artırma sözünü de hayata geçiriyor.Ekrem İmamoğlu, Ulaşımdan Sorumlu Genel Sekreter Yardımcılığı’na raylı sistem uzmanı Orhan Demir’i Raylı Sistemler Daire Başkanlığına, çok iyi seviyede Japonca ve İngilizce bilen Doç. Dr Pelin Alpkökin’i, Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı’na da Yüksek Mimar Prof. Dr. Yasin Çağatay Seçkin’i atadı.

Orhan Demir kimdir? 

İBB Ulaşımdan Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Orhan Demir kimdir? Tanışmak için tıklayın:

Orhan Demir kimdir?

Pelin Alpkökin kimdir?

İBB Raylı Sistemler Daire Başkanı Doç. Dr. Pelin Alpkökin kimdir? Tanışmak için tıklayın:

Pelin Alpkökin kimdir?

Yasin Çağatay Seçkin kimdir? 

İBB Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı Yüksek Mimar Prof. Dr. Yasin Çağatay Seçkin kimdir? Tanışmak için tıklayın:

Yasin Çağatay Seçkin kimdir?

İBB

Bunları da beğenebilirsin