Emekliye bayram ikramiyesi ne zaman ödenecek?

Emekliye bayram ikramiyesi ne zaman ödeniyor? Emekli 2019 Ramazan Bayramı ikramiyesini ne zaman alacak? Emekli Ramazan Bayramı 2019 emekli ikramiyesini ne zaman alacak? Emekli bayram ikramiyesi hangi gün ödenecek? Belli oldu... İşte o tarih...

Emekliye bayram ikramiyesi ne zaman ödeniyor? Emekli bayram ikramiyesini ne zaman alacak? Emekli bayram ikramiye ödemesini ne zaman alıyor? Emekli bayram ikramiyesi ne zaman ödenecek?

Emeklilerin yanında olmaya devam edeceklerini belirten Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, “Çalışarak ülkemizin kalkınmasına katkı sunan, üreten, alın teri döken, ülkemizin her bir karışında emeği ve hizmeti olan emeklilerimize ikramiyelerinin hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Şimdiden aileleri ile birlikte hayırlı bayramlar geçirmelerini diliyorum“ dedi.

Emekliye bayram ikramiyesi ne zaman ödenecek?

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, yaklaşık 12 milyon emekliye Ramazan Bayramı ikramiyelerinin 31 Mayıs’ta ödeneceğini açıkladı.

Bakan Selçuk, cuma günü ödenecek ikramiye miktarının 10.7 milyar lira olduğunu belirtti.

Emekli Sandığı emeklileri ne zaman aylık ödeme alacak?

Emekli Sandığı emeklilerinin aylıklarının her ayın 1’i ila 5’i arasında ödendiğini hatırlatan Bakan Selçuk, 4 ve 5 Haziran’a denk gelen aylık ödemelerinin 3 Haziran 2019 tarihinde Pazartesi günü yapılacağını belirtti.

Hürriyet

Bunları da beğenebilirsin