Eminevim Nefes evleri fiyat listesi 93 bin TL’den başlıyor

Eminevim Nefes evleri için sayılı günler kaldı… Eminevim’in projesi olan ve doğal dokuyu bozmadan inşa edilen Nefes Sakarya’nın, rahat bir “Nefes” almak isteyenlerle buluşmasına az kaldı. Peki Eminevim Nefes Sakarya ne zaman teslim? İşte cevabı…

Eminevim’in Sakarya’da inşaatına başladığı “Eminevim Nefes” projesinde teslimata sayılı günler kaldı. Temmuz 2015’te teslimatı gerçekleştirilecek olan projede aynı zamanda kalan son konutlar için de satışlar devam ediyor.

Eminevim tarafından butik bir proje olarak hayata geçirilen “Eminevim Nefes” hem yaz, hem de kış aylarında nefes almak isteyenlerin huzur bulduğu bir yer.

365 gün tatil imkanı; Eminevim, faizsiz sistemle satışını yaptığı projelerinden biri olan son Eminevim Nefes Sakarya’da 5 bin 40 metrekare alana konumlanan ve 7 blokta 2+1 ve 1+1 daire tiplerine sahip olan projede, daireler 47-77 m² arasında değişiyor. 87 konuttan oluşan proje İstanbul’un trafiğinden, yoğunluğundan bunalanlara ve tatil için zamanı olmayanlara adeta 365 gün tatil imkânı sunuyor.

nefes
Eminevim Nefes Sakarya projesinde neler var?

Dünyanın ikinci en ince kum taneli plajına sahip; %55’i yeşil alan ve sosyal alan olan projede; açık-kapalı yüzme havuzu, buhar odası, fitness salonu, cafeterya ve dinlenme alanları, çocuk oyun parkı gibi sosyal tesislerde mevcut.

Nefes Projesi’nin 150 metre uzaklığında yer alan, Kocaali Plajı dünyanın ikinci en ince kum tanesine sahip ve bölge turizm merkezi olarak da koruma altında.

Eminevim Nefes Sakarya fiyat

Teslimata sayılı günler kaldı; Temmuz 2015’te teslimatı gerçekleştirilecek olan projede kalan çok az sayıdaki son konutlar için son fırsat. 93 bin TL ile 166 bin TL arasında değişen son konutlar sizleri bekliyor. Bütün bu özelliklerinin yanı sıra, 3. Köprü, liman projesi, demiryolu çalışmaları da Nefes’i daha çekici kılarken son konutlar için sahiplerini bekliyor.

Eminevim

Emin Şirketler Grubu, 1991 yılından bu yana Türkiye’de belirli sektörlerde gösterdiği başarıların yanında özellikle insanımızın otomobil ve ev sahibi olmaları noktasında ilkleri başarmıştır. Kurduğu sistem ile 75000’den fazla ailenin otomobil ve ev sahibi olmalarını en kolay yoldan sağlamıştır.

Eminevim Nefes Sakarya iletişim

Tel: 0216 354 07 57

Web: www.eminevimnefes.com

Bunları da beğenebilirsin