Emlakbank açıldı

Emlakbank açıldı ve hizmete başladı... Peki Emlakbank hangi şube faaliyete geçti? Emlakbank merkez şubesi nerede? Emlakbank İstanbul adresi nerede? Emlakbank İstanbul merkez şube adresi nedir? İşte Emlakbank detayları...

Emlakbank açıldı mı? Emlakbank hizmete açıldı mı? Emlakbank İstanbul merkez şubesi nerede? Emlakbank İstanbul merkez adresi nedir? İşte Emlakbank merkez şube detayları…

Türkiye’nin altıncı ve en genç katılım bankası Türkiye Emlak Katılım Bankası (Emlakbank) hizmete başladı. Bankanın, yıl sonuna kadar 7 bölgede 15 şubeye ulaşması hedefleniyor.

Türkiye Emlak Katılım Bankası AŞ’nin İstanbul Ataşehir’de bulunan merkez şubesi, 18 yıl aradan sonra dün faaliyetlerine başladı. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BDDK) 26 Şubat’ta Türkiye Emlak Katılım Bankası AŞ’ye bankacılık faaliyet izni vermesinin ardından, bankanın yeniden hizmete gireceği açıklanmıştı.

Emlakbank Merkez Şube nerede?

Bu kapsamda, Türkiye’nin altıncı ve en genç katılım bankası konumundaki, kamuoyunda kısa adı ‘Emlak Bank’ olarak bilinen bankanın Ataşehir’de bulunan genel müdürlük binası ve merkez şubesi bugün itibarıyla hizmet vermeye başladı.

Türkiye Emlak Katılım Bankası inşaat sektörünün içinde bulunduğu finansal sorunlara çözüm üreten bir banka olacak.

Ülkede 18 yıl aradan sonra yeniden hizmete giren Emlak Bank’ın, yıl sonuna kadar 7 bölgede 15 şubeye ulaşması hedefleniyor.

www.emlakbank.com.tr açıldı: Emlakbank personel alıyor!

Emlakbank iletişim:

Merkez Şube Adres: Barbaros Mahallesi, Begonya Sk. No: 9 A, 34746 Ataşehir / İstanbul
Tel: 444 26 26

Web: www.emlakbank.com.tr

Bunları da beğenebilirsin