Erden Timur televizyoncu oldu! İyi Hikayeler anlatacak

Erden Timur, müteahhitlikten sonra televizyonculuğa soyundu. Nef Gayrimenkul’ün patronu NTV’de Berfu Güven ile İyi Hikayeler programını sunacak. İşte detaylar...

Emre KULCANAY imarpanosu.com / ÖZEL HABER

Nef Gayrimenkul’ün patronu Erden Timur, müteahhitlikten sonra televizyonculuğa el attı. Uzun süredir krizde olan inşaat sektöründen televizyonculuğa geçiş yapan Erden Timur, haber kanalı NTV’de Berfu Güven ile birlikte İyi Hikayeler programını sunacak.

Tanıtım filmi yayında…

“Erden Timur ve Berfu Güven ile İyi Hikayeler” adıyla izleyicilere duyurulan programın tanıtım videosu NTV televizyonunda döndürülmeye başladı.

imarpanosu.com’un edindiği bilgilere göre, 13 bölüm halinde yayınlanması planlanan program, Nev Vakfı sponsorluğunda ekrana gelecek.

NTV sunucusu Berfu Güven, NEF Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur’un Şubat 2017’de yaptığı Arka Koltuk programında ağırlamıştı…
Erden Timur kimdir?

Erden Timur, 2010’da İstanbul’a gelerek kurduğu Nef ile yazdığı başarı hikayesiyle tanındı. Yarattığı Foldhome ve Foldoffice konseptleriyle sektöre birçok ilk kazandıran Timur, 1982 yılında Mersin’de doğdu.

Orta öğrenimini Tarsus Amerikan Koleji’nde tamamlayan Timur, 2005 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Ardından London School of Economics’te ekonomi eğitimi alan Timur, 2010 yılında kurduğu Timur Gayrimenkul Geliştirme Yapı ve Yatırım A.Ş. ile iş hayatına atıldı.

GAYRİMENKULÜN REKORTMENİ

Nef markalı konut sektöründe geçen yılı ciro, satış ve teslimatta üç ayrı rekorla kapattı. Geçen yıl 1.950 konut satışından 1,5 milyar lira ciro elde eden şirket son iki yılda 3 bin 850 adetlik konut teslimatına imza attı. Nef, bu rakamlara göre tam dört yıl üst üste konut satışında sektör liderliğine imza atmış oldu.

imarpanosu.com

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Bunları da beğenebilirsin