Erkan Güral kampanyaya damgasını vurdu

Erkan Güral Güç Birliği toplantısına damgasını vurdu! Konutta yüzde 20 indirimin açıklandığı yeni güç birliği kampanyasında NG Kütahya Seramik sürprizi yaşandı... İşte detaylar...

NG Kütahya Seramik, inşaat sektörünün çatı örgütleri GYODER, İNDER ve KONUTDER’in girişimiyle düzenlenen basın toplantısına katılan NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, gazetecilerden gelen “bu kampanyaya inşaat malzemeleri üreten firmalar da destek verecek mi” sorusuna sürpriz bir yanıt verdi.

Erkan Güral alkışı topladı

Toplantı devam ederken basın mensubunun sorusu üzerine söz alan Erkan Güral, büyük bir sürpriz yaptı. Kampanyaya katılan 41 firmaya kampanya süresince seramik malzemelerinde yüzde 20 iskonto yaparak destek vereceğinin müjdesini verdi. Bu sözünün üzerine salondan büyük takdir ve beğeni toplayan Erkan Güral, toplantı sırasında davetliler ve basın mensupları tarafından alkışlandı.

‘Kayıtsız kalamazdık’

Basın toplantısı sonrası konuyla ilgili açıklama yapan NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral: Güç birliği kampanyasına kayıtsız kalamazdık. NG Kütahya Seramik olarak biz de elimizi taşın altına koyarak sektörümüzün ve ekonomimizin güçlenmesine yönelik üzerimize düşen vazifemizi yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. KONUTDER, İNDER ve GYODER’in kampanyasına katılan 41 inşaat firmasına kampanya süresince yüzde 20 indirimle destek sağlayacağız” dedi.

MÜTEAHHİTLERİN KONUTTA YÜZDE 20 İNDİRİM KAMPANYASI AÇIKLAMASI İÇİN TIKLAYIN!

Bunları da beğenebilirsin